X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Nagrody dla artystów debiutujących w Teatrze PR wręczone

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 20:56
Aktorzy Joanna Kulig i Krzysztof Szczepaniak; reżyser Mariusz Malec, dramatopisarka Sandra Szwarc, kompozytor Marcin Partyka i wokalista Łukasz Jemioła - to laureaci nagród dla artystów debiutujących w Teatrze Polskiego Radia.
Wyróżnienia za słuchowiska nadane na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Wyróżnienia za słuchowiska nadane na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia.Foto: IAR/Krystian Dobuszyński

Wyróżnienia za słuchowiska nadane na antenie Programu Pierwszego zostały wręczone po raz siódmy. Uroczysta gala odbyła się wieczorem w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie. 

W tym roku, oprócz statuetek Arete za debiuty aktorskie i Don Kichota za debiut reżyserski, oraz Amadeusza za debiut kompozytorski i Talantona za debiut dramaturgiczny, po raz pierwszy wręczona została nagroda Aojde za debiut muzyczny.

Galę ubarwiły występy śpiewających artystów związanych z Teatrem Polskiego Radia, a gościem specjalnym był pianista i kompozytor Włodek Pawlik. Uroczystość poprowadził Paweł Sztompke z Radiowej Jedynki.

Wyróżnienia dla debiutujących na antenie radiowej Jedynki aktorów i reżyserów przyznawane są od 2010 roku przez Program Pierwszy i Teatr Polskiego Radia. Wśród dotychczasowych laureatów znaleźli się reżyserzy: Janusz Głowacki i Agnieszka Lipiec-Wróblewska oraz aktorzy: Olena Leonenko, Natalia Sikora, Anna Czartoryska, Michał Kościuk i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Retransmisja gali wręczenia nagród odbędzie się 18 września o 17:05 na antenie Radiowej Jedynki.

IAR

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze. Więcej i najwięcej wiadomości IAR po wykupieniu dostępu do serwisu.