X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Stefan Rączka

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2016 00:00
Najstarszy z rodzeństwa Rączków, w latach szkolnych kolega Gienka, przez długie lata przebywał w Danii, ale wrócił do Polski wraz z siostrą Haliną. Zaangażował się w budowę i prowadzenie kafeterii "Po drodze" na warszawskiej Woli i w tę inwestycję wciągnął Dorotę i Gienka Matysiaków. Obecnie w jego mieszkaniu w Kopenhadze mieszka jego bratowa - Iwona, żona Adama Rączki, które postanowiła przerzucić swoje handlowe talenty na europejski teren.
Sefan Raczka - Emil Kaminski
Sefan Raczka - Emil Kaminski

Emilian Kamiński - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, reżyser, aktor musicalowy, wokalista, twórca teatru "Kamienica" w Warszawie. Absolwent PWST w Warszawie (1975). Zadebiutował rolą D'Artagnana w spektaklu "Trzej muszkieterowie" A. Dumasa w Operetce Warszawskiej. Występował na scenach wielu teatrów warszawskich: Na Woli, Teatr na Rozdrożu, Narodowy, Ateneum, Mały, Komedia, Rampa, Rozmaitości, Studio Buffo, Powszechny. 


W stworzonym przez siebie teatrze "Kamienica" od 27 marca 2009 r. wystawia sztuki z udziałem wybitnych polskich aktorów. Występował w wielu filmach i serialach telewizyjnych m.in: "Akcja pod Arsenałem", "Szaleństwa panny Ewy", "Rodzina Kanderów", "M jak miłość".