X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Teatr Polskiego Radia

Małgosia Piekarska

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 00:00
Starsza córka Kasi i Tomka. Urodziła się 6 września 1986 r. Po skończeniu liceum ogólnokształcącego (na mocy amnestii maturalnej w 2006 r.),
Joanna Pach-Żbikowska
Joanna Pach-ŻbikowskaFoto: Polskie Radio

Rozpoczęła studia w prywatnej uczelni (kierunek: politologia). Obecnie na urlopie dziekańskim. Przez jakiś czas przeżywała burzliwy romans z żonatym i starszym od niej mężczyzną (artystą malarzem) Markiem. Po jego tragicznej śmierci w górach w lutym 2008 r., okazało się, że jest z nim w ciąży. Ta skomplikowana sytuacja życiowa spowodowała u niej chwilowe załamanie. W październiku 2008 r. przyszedł na świat jej syn Maciej Marek. W tej chwili zajmuje się jego wychowaniem, ponadto intesywnie szuka pracy zarobkowej, aby uzależnić się od rodziców z którymi ciągle mieszka na Dobrej. W poszukiwaniu pracy pomaga jej Michał Morawski, bratanek Doroty Matysiakowej.

Joanna Pach - aktorka filmowa, dubbingowa i radiowa. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Polskiego Radia. Najczęściej bierze udział w nagraniach słuchowisk dla dzieci. Na małym ekranie możemy ją spotkać w serialu "Na dobre i na złe" (pielęgniarka Asia).