X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Radio Chopin

Chopina dzieła wszystkie / Viva Moniuszko!

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 14:30
Muzyczna erudycja. Audycje profesora Mieczysława Tomaszewskiego oraz program Marcina Gmysa oraz Anny Lubońskiej.
Audio

Dźwiękowy przewodnik profesora Mieczysława Tomaszewskiego po muzyce Chopina to swego rodzaju niezbędnik - jedyny taki w ofercie światowej! - w którym największy polski chopinolog prowadzi słuchaczy przez meandry twórczości naszego największego kompozytora. Audycja zrealizowana niegdyś dla Dwójki - dziś ponownie na antenie Radia Chopin. Bezcenne.

Natomiast w Viva Moniuszko! Marcin Gmys oraz Anna Lubońska możliwie najwszechstronniej zaprezentują cały dorobek kompozytorski Stanisława Moniuszki. Dzieła autora Halki, emitowane często w jedynych istniejących nagraniach przechowywanych w Archiwum Polskiego Radia, będą ukazywane w związkach z biografią artysty oraz najważniejszymi trendami epoki. Będzie to prawdopodobnie najobszerniejsza audycja poświęcona S. Moniuszce w historii Polskiego Radia.