X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Radio Chopin

Świąteczna ramówka

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2018 01:18
Zmiany, zmiany. Z okazji Świąt i okresu noworocznego w Polski Radiu Chopin znajdą Państwo kilka programowych nowości. W związku z tym od 24 grudnia do 1 stycznia w naszej ramówce pojawią się następujące zmiany:
Radio Chopin Logotyp
Radio Chopin LogotypFoto: Radio Chopin

W godzinach 11.00-12.00 (we wszystkie dni z wyjątkiem soboty) – w miejsce pasma Polacy w konkursach Chopinowskich – pojawi się Przedpołudnie z kolędami


Od 18.00 do 19.00 – w miejsce Chopina osobistego i Koncertu Chopinowskiego Róża Światczyńska zaprasza na Kolędy osobiste


19.00-21.00 – także w ramach Romantycznych brzmień znajdą Państwo Muzykę na Boże Narodzenie – rzecz jasna w interpretacjach na instrumentach historycznych, charakterystycznych dla tego pasma.


21.00-22.00 – audycję Na jazzowo Andrzeja Zielińskiego wypełniać będą Kolędy na jazzowo, a w samą Wigilię zabrzmi tu premiera antenowa najnowszej, nagranej w Los Angeles płyty Jakuba Stankiewicza It’s Christmas Time Again, zawierającej instrumentalne reinterpretacje kolęd polskich i amerykańskich.


Zmiany zmianami, ale przede wszystkim wciąż szukamy dla Państwa najciekawszej muzyki, którą niezmiennie znajdą Państwo na naszej antenie. Zapraszamy!