more_horiz
Radio Chopin

Świąteczna ramówka

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2018 01:18
Zmiany, zmiany. Z okazji Świąt i okresu noworocznego w Polski Radiu Chopin znajdą Państwo kilka programowych nowości. W związku z tym od 24 grudnia do 1 stycznia w naszej ramówce pojawią się następujące zmiany:
Radio Chopin Logotyp
Radio Chopin LogotypFoto: Radio Chopin

W godzinach 11.00-12.00 (we wszystkie dni z wyjątkiem soboty) – w miejsce pasma Polacy w konkursach Chopinowskich – pojawi się Przedpołudnie z kolędami


Od 18.00 do 19.00 – w miejsce Chopina osobistego i Koncertu Chopinowskiego Róża Światczyńska zaprasza na Kolędy osobiste


19.00-21.00 – także w ramach Romantycznych brzmień znajdą Państwo Muzykę na Boże Narodzenie – rzecz jasna w interpretacjach na instrumentach historycznych, charakterystycznych dla tego pasma.


21.00-22.00 – audycję Na jazzowo Andrzeja Zielińskiego wypełniać będą Kolędy na jazzowo, a w samą Wigilię zabrzmi tu premiera antenowa najnowszej, nagranej w Los Angeles płyty Jakuba Stankiewicza It’s Christmas Time Again, zawierającej instrumentalne reinterpretacje kolęd polskich i amerykańskich.


Zmiany zmianami, ale przede wszystkim wciąż szukamy dla Państwa najciekawszej muzyki, którą niezmiennie znajdą Państwo na naszej antenie. Zapraszamy!