X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal

Małgorzata Kidawa-Błońska: szeroka koalicja to najlepsze rozwiązanie

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2019 08:57
- Jest Koalicja Obywatelska, Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej, są samorządowcy. W tej formule przygotowujemy się do wyborów, ale również rozmawiamy z potencjalnymi koalicjantami. Nie są to łatwe rozmowy, ale dopóki trwają nie można niczego przesądzić. Przychodzi czas decyzji, czas powiedzieć w jakiej konfiguracji będziemy działać - mówiła w Polskim Radiu 24 Małgorzata Kidawa-Błońska.      
Małgorzata Kidawa - Błońska, foto: PR24PJ
Małgorzata Kidawa - Błońska, foto: PR24/PJ

Zarząd PO zdecyduje w środę o formule startu w jesiennych wyborach parlamentarnych. - Dziś ten temat zostanie zamknięty, będziemy czekać na sygnał prezydenta kiedy odbędą się wybory i startujemy - zapewniła Małgorzata Kidawa-Błońska.


Postawa PSL

Czytaj także
Nowacka 1200 pap.jpg
Barbara Nowacka: nie ma znaczenia, co powie PSL. Na końcu i tak dołączy do koalicji

Wicemarszałek Sejmu wyraziła przy tym zdziwienie postawą PSL. - Byliśmy razem w koalicji samorządowej i europejskiej. Nie zmieniliśmy niczego w tym, o czym mówiliśmy przez ostatnie lata. Dlatego zaskakuje mnie stwierdzenie, że dzielą nas wartości. Wydaje się, że to bardziej wybieg polityczny. Mam nadzieję, że PSL podejmie decyzję, że startujemy razem. Jeśli ludowcy zostaną z boku, to wzrosną szanse PiS na lepszy wynik i na większość - powiedziała Kidawa-Błońska. 

Jej zdaniem PSL ma problem.- Nie wszyscy skłaniają się do tego, co proponuje Władysław Kosiniak-Kamysz. Oni sami ze sobą nie mogą dojść do porozumienia. Obawiam się, że przy obecnych notowaniach, słynna reguła, że PSL zawsze wchodzi, w tych wyborach może okazać się nieprawdziwa - podkreśliła posłanka Platformy Obywatelskiej.  

Koalicja z SLD

Gość Polskiego Radia 24 przypomniała, że do tej pory Platforma Obywatelska i lewica stanowiły dla siebie konkurencję. - W tym momencie historycznym, gdy można znaleźć wspólne obszary, koalicja wydaje się najbardziej racjonalna. Zawsze jest tak, że ocenia się kandydatów. Nie wszyscy zyskują akceptację wszystkich, co jest naturalne. Panuje jednak przekonanie, że szeroka koalicja to najlepsze rozwiązanie. Trzeba to dzisiaj zamknąć i jechać dalej - podsumowała Małgorzata Kidawa-Błońska.

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem audycji była Eliza Olczyk.

Data emisji: 17.07

Godzina emisji: 7.36

PR24


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PSL bez PO w wyborach? Publicysta: ludowcy próbują podbić pozycję negocjacyjną

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2019 20:43
– Sklejenie Polskiego Stronnictwa Ludowego z agresywną lewacką Koalicją Europejską spowodowało, że ludowcy musieli coś zrobić – powiedział Aleksander Wierzejski z "Poland Daily". – Wydaje mi się, że najpóźniej po weekendzie usłyszymy jednak, że Platforma Obywatelska dogadała się z PSL i razem pójdą do wyborów – ocenił Dariusz Grzędziński z "Faktu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Filip Libicki: pod pewnymi warunkami dołączenie PSL do Koalicji Europejskiej jest możliwe

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2019 14:35
– Jeżeli Grzegorz Schetyna powiedziałby, że nie chce iść w koalicji z przewodniczącym Czarzastym i Wiosną oraz że kwestia związków partnerskich nie będzie tematem kampanii, to porozumienie z PSL jest możliwe – powiedział Jan Filip Libicki z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
rozwiń zwiń