X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
PR24 Portal

Prezydent: postarajmy się, by w niedzielę padł rekord udziału Polaków w wyborach

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 20:02
Prezydent Andrzej Duda zaapelował do Polaków o udział w wyborach parlamentarnych. - Udowodnijmy, jak bardzo cenimy sobie demokrację, jak bardzo zależy nam na dobrej przyszłości naszej ojczyzny - mówił Andrzej Duda w orędziu wygłoszonym na antenie Telewizji Polskiej i Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Audio
  • Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy przed wyborami parlamentarnymi

Prezydent w swoim wystąpieniu mówił o kończącej się kampanii przed niedzielnymi wyborami do Sejmu i Senatu. Przypomniał, że Polacy oczekują od polityków szacunku.

duda 1.jpg
Prezydent o wyborze Janusza Wojciechowskiego na komisarza UE: znowu pokazaliśmy, że mamy siłę

"Dotrzymywanie słowa buduje zaufanie"

- Podczas moich licznych spotkań z Polakami często słyszę, że politycy powinni odnosić się do obywateli z szacunkiem. Powinni dotrzymywać słowa i złożonych obietnic. Właśnie to buduje zaufanie - mówił Andrzej Duda.

W ocenie prezydenta to zaufanie "jest niezbędne, by zachować harmonijny rozwój naszej ojczyzny, by budować jej pomyślną przyszłość".

>>> [CZYTAJ TAKŻE] Prezydent wręczył nagrody gospodarcze. "Ludzie wielkiego sukcesu, ale też skromni"

- Teraz, to nasze głosy zdecydują o Polsce, o tym, w jakim kraju będą dorastały nasze dzieci. Razem postanowimy, jak ma być podtrzymany wzrost gospodarczy, według jakich reguł dzielić środki publiczne, jak utrwalić bezpieczeństwo naszych domów i naszych granic, jak ochronić podstawowe wartości - mówił prezydent.

Prezydencki apel o wysoką frekwencję

Prezydent przypomniał majową rekordową frekwencję w wyborach do Parlamentu Europejskiego i zachęcił Polaków, by w niedzielę także skorzystali "ze swojego najważniejszego prawa - prawa wyborczego". - Postarajmy się, aby i tym razem padł rekord udziału Polaków w wyborach. Raz jeszcze udowodnijmy, jak bardzo cenimy sobie demokrację, jak bardzo zależy nam na dobrej przyszłości naszej ojczyzny - mówił Andrzej Duda.

- Pamiętajmy: Polska jest jedna. Nasza, wspólna - zakończył prezydent.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Duda cały czas cieszy się wysokim poparciem. Nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2019 13:18
We wrześniu pracę Andrzeja Dudy dobrze ocenia 62 proc. badanych, źle natomiast 28 proc. Notowania prezydenta pozostają stabilne w porównaniu z sierpniem. Pogorszyły się oceny Sejmu: 50 proc. badanych jest niezadowolonych z pracy posłów, a 34 proc. ocenia ją dobrze - wynika z sondażu CBOS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: elita to nie jest grupa ludzi, która może więcej, czy której wolno więcej

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 11:24
- Elita to grupa ludzi, której wolno mniej i która ponosi szczególną odpowiedzialność przed całym społeczeństwem za to, w jaki sposób prowadzi sprawy czy to gospodarcze, czy to publiczne, czy inne - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas inauguracji roku akademickiego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: czynimy wszystko, aby poziom życia Polaków podniósł się

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 17:55
- Podniesienie płacy minimalnej to wiele elementów rozwoju państwa - zapowiedział w środę podczas spotkania z mieszkańcami Piły (Wielkopolska) prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń