X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal

Premier w Biłgoraju: PiS chce dalej zmieniać Polskę dla ludzi

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 14:07
- Poprzednie cztery lata to czas wielkiej zmiany, ale najbliższe cztery tygodnie zadecydują o przyszłości Polski na wiele lat w przyszłość - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z wyborcami w Biłgoraju w woj. lubelskim. - Mamy wspaniały, pozytywny program na kolejne 4-8 lat - zaznaczył szef rządu.
Premier Mateusz Morawiecki.
Premier Mateusz Morawiecki.Foto: PAP/Wojtek Jargiłło

Premier podkreślił, że PiS chce "dalej zmieniać Polskę dla ludzi". 

Podczas swojego wystąpienia Mateusz Morawiecki zwracał uwagę na uszczelnienie systemu podatkowego wprowadzone przez jego rząd.

Morawiecki w Żywcu PAP-1200.jpg
Premier: Polacy zasługują na takie życie, jak mieszkańcy Europy Zachodniej

- Polacy byli okradani w biały dzień z tych pieniędzy i dopiero rząd PiS zrobił z tym porządek - podkreślał. Jak dodał rząd PiS uszczelnił VAT, CIT, PIT, ZUS. - My pozyskujemy ok. 100 mln zł, ale dziennie. Taka jest różnica, to potwierdza Komisja Europejska, Komisja Europejska, która bardziej niestety cały czas sprzyja - nie wiem czemu - naszym poprzednikom, ale myślę, że się powoli przekonuje też do nas - mówił szef rządu.

"Jesteśmy w czasie przełomu"

Premier mówiąc o pozytywnym programie wskazał na rozszerzenie programu 500 plus również na pierwsze dziecko, czy zapowiedź "13" i "14" emerytury, oraz fundusz dróg samorządowych, a także fundusz 100 obwodnic.

Odnosząc się do poprzedniego rządu Morawiecki wskazywał, że nie umieli oni poradzić sobie z przestępcami podatkowymi. - My te pieniądze stamtąd wyrwaliśmy, przekazaliśmy na drogi, na szpitale, na szkoły - to jest nasz program na kolejne lata - mówił premier. Szef rządu odniósł się również do zbliżających się wyborów, wskazując, że po "13 października rzeczywistość może wyglądać różnie". - Jesteśmy w czasie przełomu. Te poprzednie cztery lata to czas wielkiej zmiany, ale najbliższe cztery tygodnie, ta droga przed nami, zadecyduje o przyszłości Polski - mówił.

- Dlatego prosimy nie tylko o wasz głos, o wasze zaufanie. Nie tylko mówimy, że liczymy na wasz głos, ale liczymy się z waszym głosem. Liczymy się z głosem ludzi, polskich rodzin, po to tworzymy te zmiany, aby perspektywy rozwoju Polski były jeszcze lepsze - podkreślił szef rządu.

Premier Mateusz Morawiecki odwiedza dziś Lubelszczyznę. W południe spotkał się z mieszkańcami Frampola, a z Biłgoraja uda się do Tomaszowic i Dąbrowicy. Tam będzie mówił o inwestycjach drogowych w województwie lubelskim i spotka się z Kołem Gospodyń Wiejskich.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: Polacy zasługują na takie życie, jak mieszkańcy Europy Zachodniej

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 19:35
- Polska jest w sercu Europy i dlatego Polacy zasługują na takie życie, jak mieszkańcy Europy Zachodniej. Ku takiemu modelowi dążymy i dojdziemy tam szybciej, niż się niektórym zdaje - mówił premier Mateusz Morawiecki na spotkaniu wyborczym w Żywcu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: ze Śląska popłynęło światło niepodległości, nowoczesnego rozwoju

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019 20:05
- Śląsk jest dla mnie jednocześnie symbolem nowoczesności i patriotyzmu - powiedział w czwartek w Katowicach premier Mateusz Morawiecki podczas inauguracji specjalnego pociągu Kolei Śląskich, kursującego pod nazwą "Powstaniec Śląski".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: we Frampolu mieliśmy do czynienia z niemieckim barbarzyństwem

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019 11:53
- Frampol musi być w świadomości europejskiej, musi być w pamięci całego świata - powiedział w piątek na obchodach 80. rocznicy bombardowania przez Niemców miasta premier Mateusz Morawiecki. Nazwał też to miejsce, położone w woj. lubelskim, "polską Guernicą".
rozwiń zwiń