X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
PR24 Portal

Szef MON: nowa dywizja na wschodzie z powodu zagrożenia z tego kierunku

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2019 12:55
- Nowa dywizja wojsk operacyjnych będzie działać na wschodzie Polski, ponieważ z tego kierunku płynie dziś zagrożenie – powiedział szef MON Mariusz Błaszczak.
Szef MON Mariusz Błaszczak  z żołnierzami
Szef MON Mariusz Błaszczak z żołnierzamiFoto: Twitter/MON

Minister wziął udział w uroczystości przekazania w podporządkowanie 18. Dywizji Zmechanizowanej dwóch brygad – 1. Warszawskiej Brygady Pancernej i 21. Brygady Strzelców Podhalańskich.

Mariusz Błaszczak Łask 1200 F.jpg
Szef MON: jesteśmy gotowi, by zadbać o bezpieczeństwo Polski i NATO

Dowódca 18. Dywizji gen. dyw. Jarosław Gromadziński podkreślił potencjał bojowy nowego związku taktycznego i NATO-wską strukturę jej dowództwa.

- Ta dywizja operuje na wschodzie Polski ze względu na to, że dzisiejsze zagrożenia są właśnie z tej strony. Nie przypadkiem wschodnia flanka NATO stanowi szczególny przedmiot zabiegów Sojuszu Północnoatlantyckiego – powiedział Błaszczak, przypominając rozmieszczenie wielonarodowych batalionów NATO w regionie.

Gromadziński podkreślił, że ulokowane w Siedlcach dowództwo 18. Dywizji jest pierwszym dowództwem polskiej dywizji o strukturze NATO-wskiej, co ułatwia współdziałanie z sojusznikami. Zwrócił też uwagę, że tworzące nową dywizję brygady – dwie istniejące i jedna formowana – będą się składać z 12 batalionów i odpowiadać potencjałowi czterech brygad.

dn

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mariusz Błaszczak: Polska może się rozwijać, kiedy będzie bezpieczna

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 11:40
- Dziś Polska jest bezpieczna, ale trzeba patrzeć w dłuższej perspektywie - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak, który w podwarszawskim Raszynie wziął udział w przysiędze 300 absolwentów szkół ponadpodstawowych, elewów służby przygotowawczej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MON: jesteśmy gotowi, by zadbać o bezpieczeństwo Polski i NATO

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2019 15:44
- Lotnisko w Łasku po modernizacji jest jednym z najnowocześniejszych lotnisk wojskowych w Europie, gotowym przyjmować najcięższe statki powietrzne – powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef MON: udział w misjach ONZ wzmacnia pozycję międzynarodową Polski

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2019 14:39
- Wycofanie się Polski z misji ONZ było błędem, dziś ten błąd niwelujemy - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak, który w piątek obserwował w Wędrzynie ostatni etap certyfikacji I zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego udającego się do Libanu.
rozwiń zwiń