X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Matysiakowie

Tomek Piekarski

17.03.2016 00:00
TOMEK PIEKARSKI – mąż Kasi i ojciec Małgosi i Krysi. Z wykształcenia anglista, dobrze zapowiadający się naukowiec, który – w związku z nowymi czasami i koniecznością zarabiania na rodzinę, zaczął pracować w prywatnej firmie. Kasia jest drugą żoną Tomka (pierwsza żona Renia). Brat Mieczysława Piekarskiego, właściciela komisu samochodowego na warszawskiej Pradze, męża Wandy Kwapisz (wcześniej koleżanki Stacha z orkiestry radiowej). Obecnie pracuje w prywatnej firmie Andrzeja Gruszczyńskiego. Od października 2008 r. dziadek Maćka, syna Małgosi.
Tomasz Marzecki odtwórca roli Edwarda Słońskiego
Tomasz Marzecki odtwórca roli Edwarda SłońskiegoFoto: Mat. pras.

Tomasz Marzecki - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, lektor i narrator. Najbardziej znany jak Wolverine z X-Menów. Zajmuje się również reżyserią dubbingu. Na swoim koncie ma udział w dziesiątkach fimów animowanych i  słuchowisk radiowych. W "Matysiakach" kreuje rolę Tomka Piekarskiego od 1985 r.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak