X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Kultura

WFF czas zacząć

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2009 08:49
Dziś od rana zaczynają się pokazy filmów w stołecznych kinach: Kinoteka, Kultura i Multikino Złote Tarasy.
Audio

Przez 9 dni będzie można obejrzeć 150 pełnometrażowych i 100 krótkometrażowych filmów z 57 krajów świata. Hasło festiwalu to "filmy "dla ludzi"- z pewnością nie nużące nadmiarem eksperymentów formalnych, dające przyjemność oglądającemu, ale zawsze na wysokim poziomie artystycznym"- zapewnia szef imprezy Stefan Laudyn.

Imprezę otworzą filmy animowane Izy Plucińskiej pod tytułem "Esterhazy" oraz Tarika Saleha "Metropia"."Esterhazy" to ciepła opowieść o króliku który przybywa do strefy ziemi niczyjej pomiędzy NRD a Berlinem Zachodnim - mówi Stefan Laudyn. "Metropia" zaś to futurystyczna wizja totalitarnego świata.

W 25. rocznicę działalności Warszawski Festiwal Filmowy decyzją Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Producentów Filmowych dołączył do ekskluzywnej grupy 12 najważniejszych światowych festiwali. Polska impreza jest teraz w gronie festiwali w Cannes, Wenecji, Locarno, San Sebastian, Berlinie czy Karlowych Warach.

Warszawski Festiwal to nie tylko projekcje filmów, ale także spotkanie z reżyserami pokazów konkursowych. Podczas festiwalu filmy będą walczyły o nagrody - Warsaw Grand Prix, Nagrodę Jury, nagrodę "Wolny Duch". Będzie też konkurs na najlepszy dokument i film krótkometrażowy.

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

25. Warszawski Festiwal Filmowy

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2009 18:10
Warszawski Festiwal Filmowy. Filmowy świat w Warszawie. Międzynarodowy - Premierowy - Konkursowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Królik z plasteliny

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2009 13:12
Ponad 150 kilogramów plasteliny wykorzystała Izabela Plucińska, by stworzyć ósmą już plastelinową animację - „Esterhazy”. Praca nad filmem trwała ponad trzy lata, a efekty jako pierwsi w Polsce mogli poznać uczestnicy trwającego właśnie 25. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Na pokazie filmu, który otwierał festiwal, była obecna także reżyserka, która opowiedziała o wypracowanej przez siebie technice tworzenia filmów. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grand Prix WFF dla filmu "Lourdes"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2009 12:43
Film "Lourdes" zdobył Grand Prix 25. Międzynarodowego Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Film w reżyserii Jessici Hausner to próba zbadania fenomenu sanktuarium, do którego co roku przybywają setki tysięcy pielgrzymów.
rozwiń zwiń