X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Kultura

Zmiany w festiwalu "Wisła"

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 09:29
W związku z tragedią Polski i żałobą Narodową na 3. Festiwalu Filmów Polskich „Wisła" w Moskwie nastąpią zmiany w programie. Festiwal rozpocznie się 22 kwietnia
Audio

 

Filmem otwierającym Festiwal zamiast filmu "Wszystko co kocham" w reżyserii Jacka Borucha będzie obraz Małgorzaty Szumowskiej "33 sceny z życia". Główna bohaterka, trzydziestoparoletnia Julia musi zmierzyć się ze śmiercią bliskich osób i pustką, jaką ona zostawia w życiu.

Specjalny pokaz filmu "Katyń" Andrzeja Wajdy odbędzie się 25 kwietnia 2010 roku o godzinie 18.00 w Kinie Chudożestwiennyj. Organizatorzy poświęcają 3. Festiwal Filmów Polskich „Wisła" w Moskwie Andrzejowi Kremerowi, Podsekretarzowi Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej oraz pozostałym ofiarom katastrofy lotniczej, która miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.

Andrzej Kremer był szczególnie związany zarówno z Festiwalem „Wisła", jak i z Festiwalem Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską". Miał on otworzyć Festiwal w Moskwie wspólnie z Mariuszem Handzlikiem, Podsekretarzem Stanu Kancelarii Prezydenta RP. Z Festiwalem zwiazani byli Dariusz Jankowski, pracownik Biura Obsługi Kancelarii Prezydenta RP oraz ksiądz biskup generał dywizji Tadeusz Płoski, ordynariusz polowy Wojska Polskiego.

"Składamy wszystkim ofiarom sobotniej katastrofy hołd i cześć. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie" - napisali w oświadczeniu organizatorzy Festiwalu.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: "Tatarak". Andrzej Wajda i Krystyna Janda

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2009 23:32
20 kwietnia 2009, godz. 18:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przełom w Putinie

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2010 18:05
Andrzej Wajda powiedział IAR, że dziwi go rezerwa, z jaką część komentatorów w Polsce przyjęła słowa premiera Władimira Putina wypowiedziane wczoraj w Katyniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Media w Rosji: bez wątpliwości ws. Katynia

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2010 11:37
Moskiewskie media komentują dyskusję z udziałem polityków, historyków i ludzi kultury, jaka towarzyszyła wczorajszemu pokazowi filmu "Katyń" w rosyjskiej telewizji "Kultura".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świat zainteresował się filmem "Katyń"

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2010 07:14
Po katastrofie pod Smoleńskiem media zamieszczają wywiady z Andrzejem Wajdą. Telewizje ubiegają się o emisję filmu "Katyń", proszą o materiały na temat mordu z 1940 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wojna polsko - ruska" zwyciężyła w Moskwie

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2010 21:27
Główną nagrodę III - ciego festiwalu polskich filmów w Moskwie, zdobyła "Wojna polsko - ruska" Xawerego Żuławskiego. Moskiewska publiczność nagrodziła zaś "33 sceny z życia " Małgorzaty Szumowskiej.
rozwiń zwiń