X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Kultura

Adam Miauczyński powraca!

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2011 15:51
Trwają prace nad nowym filmem Marka Koterskiego. Tym razem w rolę Adama Miauczyńskiego wcieli się Adam Woronowicz. Premiera obrazu "Baby są jakieś inne" zapowiadana jest na 9 września.

Po "Dniu świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" Marek Koterski realizuje swój kolejny film: "Baby są jakieś inne". Znamy już głównego bohatera obrazu, którym i tu będzie Adam Miauczyński, tym razem w jego rolę wcieli się Adam Woronowicz.

Marek Koterski zapowiada, że obraz będzie rozprawą ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn. Dodaje, że: - poza kwestiami politycznymi i ekologią, to najważniejszy obecnie temat na świecie.

Obok Adama Woronowicza, znanego z filmów "Popiełuszko. Wolność jest w nas" czy "Rewers", zobaczymy również Roberta Więckiewicza ("Świadek koronny", "Ile waży koń trojański?", "Różyczka") .

Trwają
Trwają prace nad filmem "Baby są jakieś inne"

Dwaj główni bohaterowie, złączeni ekscytującą nocną wyprawą, będą dyskutować o płci pięknej, wymieniając gorzkie niekiedy, lecz jednocześnie zaprawione humorem uwagi. Będą musieli stawicz czoła zmasowanemu atakowi perfidnych przedstawicielek płci przeciwnej - tu w wielu wcieleniach zobaczymy Małgorzatę Bogdańską. - Bohaterowie gadają na baby krytycznie, sarkastycznie, agresywnie, oskarżająco, żarliwie - opisuje ich postawę Marek Koterski.

W "Baby są jakieś inne" zobaczymy również, syna reżysera, Michała Koterskiego.

Marek
Marek Koterski przy pracy

Ciekawostką jest, że w informacjach na temat filmu, w rubryce scenarzysta odnajdujemy nazwisko Adam Miauczyński. To pseudonim obrany przez Marka Koterskiego i nawiązanie do bohatera, którego poznaliśmy już w jego poprzednich filmach.

 

(pj/PAP/mat.pras.)

www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Nowy film Koterskiego: Baby są jakieś inne

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2010 10:49
Jak przyznaje reżyser, inspiracją do scenariusza było wydarzenie na drodze.
rozwiń zwiń