X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Nauka

Konferencja klimatyczna w Kopenhadze

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2009 15:18
W spotkaniu mają wziąć udział ponad dwa tysiące ekspertów z całego świata.

Najnowsze dane dotyczące zmian klimatycznych będą głównym tematem rozmów rozpoczętej w Kopenhadze trzydniowej konferencji naukowej. W spotkaniu zatytułowanym "Globalne Zagrożenia, Wyzwania i Decyzje" mają wziąć udział ponad dwa tysiące ekspertów z całego świata.

Naukowcy chcą przeanalizować najnowsze dane dotyczące globalnego ocieplenia. Jest to potrzebne, bo za dziewięć miesięcy, także w Kopenhadze, odbędzie się specjalny szczyt klimatyczny ONZ. Ma on doprowadzić do ustalenia treści nowego międzynarodowego traktatu o zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych. Uczestnicy konferencji obawiają się, że obowiązujące obecnie dokumenty, opublikowane dwa latatemu, mogą być już częściowo nieaktualne. Dlatego teraz chcą dostarczyć najnowszych informacji, by - jak podkreślają - grudniowy szczyt opierał się w jak największym stopniu na nauce, a w jak najmniejszym na targach politycznych.

Czytaj także

Sztuczne drzewa usuną CO2

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2009 11:05
Innowacyjna technologia to szansa na spowolnienie zmian klimatycznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

EKOklimatyczne lody

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2009 16:53
Ekolodzy rozdawali lody i ulotki informując o przyczynach i skutkach ocieplania klimatu...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekologiczna misja

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2010 16:50
Organizacja powołana przez protestantów „Etyka i energia” zajmuje się promowaniem energooszczędnych metod ogrzewania i pomocą w znajdowaniu optymalnych technologii...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekologia i Europa

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2010 16:52
O roli, jaką pełni Europa i Polska w kwestii przyszłości ekologicznej naszej planety debatowali dziś w Warszawie eksperci, naukowcy i ekolodzy...
rozwiń zwiń