X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Powieści na antenie

"Christine. Powieść o Krystynie Skarbek"

29.11.2019 12:00
Bohaterką książki jest Krystyna Skarbek, polska agentka brytyjskiej tajnej służby nazywana przez Winstona Churchila "ulubionym wywiadowcą.
Beata Ścibakówna czyta Christine. Powieść o Krystynie Skarbek
Beata Ścibakówna czyta "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek"Foto: PR2/Piotr Piorun
Posłuchaj
09'14 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 1. (Dwójka/To się czyta)
09'34 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 2. (Dwójka/To się czyta)
08'49 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 3. (Dwójka/To się czyta)
09'38 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 4. (Dwójka/To się czyta)
09'28 Vincent V. Severski "Christine. Powieść o Krystynie Skarbek", czyta Beata Ścibakówna – fragm. 5. (Dwójka/To się czyta)
więcej
Audio

"Krystyna jest w Belgradzie i stara się nawiązać jak najwięcej konspiracyjnych kontaktów, a także za wszelką cenę nie dopuścić, aby Jugosławia przystąpiła do wojny po stronie Niemców. Jest też w posiadaniu ważnych dokumentów dotyczących inwazji Niemiec na Związek Radziecki" - czytamy na stronie wydawcy.

***

Tytuł audycji: To się czyta 

Przygotowała: Elżbieta Łukomska

Data emisji: 25-29.11.2019

Godzina emisji: 11.00

am/bch

Zobacz więcej na temat: Beata Ścibakówna książki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak