X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Artur Wolski "Dziennikarzem Medycznym Roku"

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2020 07:01
Dziennikarz Polskiego Radia Dzieciom, prowadzący audycji "Strefa rodzica" oraz "Mini Eureka" laureatem I nagrody w kategorii "Radio" konkursu "Dziennikarz Medyczny Roku 2019".
Dziennikarz Medyczny Roku 2019 - Wyróżnieni w kategorii Radio
Dziennikarz Medyczny Roku 2019 - Wyróżnieni w kategorii RadioFoto: dziennikarze.org

Celem konkursu organizowanego z inicjatywy Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia jest podkreślenie edukacyjnej roli dziennikarzy w walce z chorobami cywilizacyjnymi oraz rozwijania z ich pomocą świadomości społecznej i popierania tematów prozdrowotnych w mediach. 

Nagrody przyznane zostały w dwóch kategoriach: "głównej" – zwycięzcy otrzymali tytuł „Dziennikarza Medycznego Roku 2019”, nagrody i wyróżnienia za najlepsze audycje radiowe, programy telewizyjne i artykuły prasowe oraz "specjalnej" za publikacje na temat: „RTR szansą na rozwój prężnej branży farmaceutycznej w naszym kraju” i „Druskienniki i Birsztany na Litwie – turystyka medyczna i SPA”.

- Dziennikarzy Polskiego Radia doceniono za: dziennikarską rzetelność w podejmowaniu trudnych tematów prozdrowotnych w audycjach cechujących się przystępnością, atrakcyjnością i oparciem na naukowej wiedzy medycznej.

W konkursie wyróżniane są najlepsze prace z uwzględnieniem wartości informacyjnej i popularyzacyjnej, poprawności merytorycznej, siły przekonywania do dbałości o zdrowie oraz oryginalności pomysłu i stylu.

Dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia został laureatem I nagrody w kategorii "Radio". W tegorocznej odsłonie konkursu ("Dziennikarz Medyczny Roku 2019") w radiowej kategorii zgłoszono 435 materiałów, w tym 111 audycji.

Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom >>>

Mini Eureka w Polskim Radiu Dzieciom >>>

***

Artur Wolski jest absolwentem Wydziału Pielęgniarstwa, Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej, Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowych studiów nauk medycznych z zakresu geriatrii i gerontologii oraz Międzynarodowej Akademii Refleksologii. Dziennikarz od lat informuje o dokonaniach naukowców na całym świecie oraz odkrywa przed słuchaczami tajemnice medycyny, nowych terapii i wynalazków, które zmieniają świat. Autor m.in. popularnonaukowej audycji: "Eureka" w Programie 1 Polskiego Radia (poniedziałek – piątek, godz. 19.05) audycji "Mini Eureka" w Polskim Radiu Dzieciom (środa, godz. 17.15) oraz jednym z prowadzących "Strefę rodzica".

Jakub Jamrozek z radiowej Czwórki otrzymał wyróżnienie specjalne w kategorii "Radio" w konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku".

Mat.promocyjne 


Zobacz więcej na temat: Artur Wolski zdrowie medycyna
Zobacz także