Wydarzenia i aktualności

Ty jesteś moje imię

Ty jesteś moje imię

23 stycznia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Katarzyny Zyskowskiej  "Ty jesteś moje imię" w adaptacji i reżyserii Michała Wdowiaka.

Ktoś na panią czeka

Ktoś na panią czeka

24 stycznia o godz. 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Marty Rebzdy "Ktoś na panią czeka" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Incydent

Incydent

16 stycznia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Jarosława Jakubowskiego "Incydent" w reżyserii Piotra Skotnickiego.

Złota Łania

Złota Łania

17 stycznia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Romana Dziewońskiego "Złota Łania" w reżyserii autora.

Małżeństwo doskonałe

Małżeństwo doskonałe

9 stycznia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Martyny Quant "Małżeństwo doskonałe" w reżyserii autorki.

Epifanie

Epifanie

10 stycznia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko James ̓a Joyce ̓a "Epifanie" w adaptacji i reżyserii Karoliny Kowalczyk.

Bal w operze

Bal w operze

2 stycznia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Juliana Tuwima "Bal w operze" w reżyserii Waldemara Modestowicza.

Proces o cień osła

Proces o cień osła

3 stycznia o godz. 21:00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Friedricha Dürrenmatta „Proces o cień osła” w adaptacji i reżyserii Anny Wieczur - Bluszcz.

Widoki z okna 2020

Widoki z okna 2020

26 grudnia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko "Widoki z okna 2020" stworzone w ramach kursu Fundacji Szkoła Wajdy i PR S.A. „Interdyscyplinarne kształcenie kadr realizacji form dźwiękowych - kurs reżyserii radiowej” zbiorowego autorstwa uczestników kursu.

Mirabelka

Mirabelka

27 grudnia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Cezarego Harasimowicza "Mirabelka" w adaptacji i reżyserii Marii Marcinkiewicz - Górnej.