X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Zachód dostrzega błąd polityki otwartych granic. "Niemcy się na tym sparzyli"

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2021 19:07
- Niemcy w jakiś sposób sparzyli się na polityce otwartych granic. Europejscy przywódcy zaczynają zdawać sobie sprawę, że nasza owartość, nasze dobre chęci bywają wykorzystywane przeciwko nam - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Kłosowski z "Wszystko co Najważniejsze". 
Zdaniem Michała Kłosowskiego europejscy przywódcy zaczynają dostrzegać, że otwartość w sprawie migrantów jest wykorzystywana przeciwko nam
Zdaniem Michała Kłosowskiego europejscy przywódcy zaczynają dostrzegać, że otwartość w sprawie migrantów jest wykorzystywana przeciwko namFoto: twitter.com/MON_GOV_PL

Premier Mateusz Morawiecki odbywa szereg zagranicznych wizyt, które mają pomóc w zakończeniu kryzysu na granicy polsko-białoruskiej. Zdaniem gościa PR24 obecna sytuacja dotycząca migrantów ma zupełnie inny charakter niż to, co się działo w Europie jeszcze kilka lat temu.

Znacząca zmiana

- Te sytuacje są w ogóle ze sobą nieporównywalne. Migracja sprzed kilku lat - kiedy Niemcami rządziła Angela Merkel - miała zupełnie inny charakter niż ta dzisiejsza. Dzisiejsza migracja jest często zjawiskiem politycznym, bronią - jak to się dzieje w przypadku działań białoruskiego reżimu - powiedział Michał Kłosowski. 

- Kiedy obserwuję Francję, Niemcy i zmieniającą się europejską scenę polityczną, widzę, że u bardzo wielu przywódców zaczyna wygrywać realpolitik - z koncepcjami, że możemy w jakiś sposób zbawić cały świat. Bo naszą słabość czy dobrą wolę wykorzystają na swoją korzyść różni watażkowie tego świata - dodał rozmówca PR24.

Według niego "Niemcy w jakiś sposób sparzyli się na polityce otwartych granic". - Europejscy przywódcy zaczynają zdawać sobie sprawę, że nasza owartość, nasze dobre chęci bywają wykorzystywane przeciwko nam - podkreślił Michał Kłosowski. 

Zobacz także:


Więcej w nagraniu.

Posłuchaj
11:02 PR24 2021_11_24-17-47-56.mp3 Michał Kłosowski o kryzysie migracyjnym (Świata pogląd) 

***

Audycja: "Świata pogląd"

Prowadzący: Antoni Opaliński

Gość: Michał Kłosowski ("Wszystko co Najważniejsze") 

Data emisji: 24.11.2021

Godzina: 17.47

bartos

Czytaj także

Na granicy z Białorusią wciąż niespokojnie. W nocy migranci przypuścili kolejny szturm

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2021 16:10
Straż Graniczna przekazała, że minionej doby odnotowano 346 prób nielegalnego przekroczenia granicy. W nocy funkcjonariusze udaremnili próbę siłowego sforsowania granicy w okolicy Dubicz Cerkiewnych. O wsparcie służb zabezpieczających granicę zaapelował szef MON, minister Mariusz Błaszczak.
rozwiń zwiń