X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Jacek Ozdoba: Rafał Trzaskowski lekceważy głowę państwa

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 20:15
- Cieszę się, że dochodzi do spotkania Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy, choć powinno dojść do niego wcześniej  - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Ozdoba, wiceminister klimatu. 
Jacek Ozdoba
Jacek OzdobaFoto: PR24/MS

W czwartek prezydent Andrzej Duda spotka się z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim. - Spotkanie to odbędzie się w przeddzień obchodów 76. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego - powiedział Rafał Trzaskowski. Zaproszenie wystosował prezydent Andrzej Duda. Prezydent zaprosił prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego na spotkanie w Pałacu Prezydenckim już 12 lipca, po II turze wyborów. Do spotkania do tej pory nie doszło.

Rafal Trzaskowski pap 1200.jpg
Andrzej Duda spotka się z Rafałem Trzaskowskim. Rozmowa w czwartek

"Mam nadzieję, że się zreflektuje"

W ocenie gościa Polskiego Radia 24, do takiego spotkania powinno dojść znacznie wcześniej. - Prezydent Warszawy jest tak zapracowany polityką partyjną, że nie ma czasu spotkać się z głową państwa - ocenił, komentując zaangażowanie prezydenta Warszawy w tworzenie nowego ruchu obywatelskiego. 

- Mamy dwa obrazy: z jednej strony - męża stanu, prezydenta, który potrafi się unieść ponad podziałami, a z drugiej strony - prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który potrafi lekceważyć głowę państwa i znaleźć dla niej czas po ponad dwóch tygodniach - zaznaczył. 

Czytaj także: 

- Świadczy to o tym, że Rafał Trzaskowski jest niedojrzałą osobą i nie powinien tak do tego podchodzić. Mam nadzieję, że się zreflektuje - powiedział Jacek Ozdoba. 

W rozmowie także o koncepcji wydzielenia województwa warszawskiego z Mazowsza, oraz o koncepcji połączenia ministerstw Środowiska i Klimatu. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy. 


Posłuchaj
23:09 OzdobaPR24_MPLS 2020_07_28-19-05-46.mp3 Jacek Ozdoba: opóźnianie przyjęcia zaproszenia prezydenta Andrzeja Dudy świadczy o niedojrzałości Rafała Trzaskowskiego ("Stan rzeczy"/ PR24)

 

***

Audycja: "Stan rzeczy"

Prowadzący: Michał Wróblewski

GośćJacek Ozdoba (wiceminister klimatu)

Data emisji: 28.07.2020

Godzina emisji: 19.06


mbl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Sarzyńska: Andrzej Duda jest politykiem koncyliacyjnym, nie dąży do konfrontacji

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2020 19:00
- Andrzej Duda jest politykiem dosyć koncyliacyjnym, nie dąży do jakichś ostrych konfrontacji. Końcówka kampanii wyborczej była ostra, ale była wbrew naturalnemu zachowaniu prezydenta - wbrew temu, co pokazał przez 5 lat kadencji - powiedziała w Polskim Radiu 24 Anna Sarzyńska z TVP. Gościem audycji był także Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Motywacja polityczna w II turze. Zobacz, czym kierowali się wyborcy obu kandydatów

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2020 10:19
Okazuje się, że aż 3/4 wyborców obecnego prezydenta poparło go w drugiej turze wyborów, kierując się przesłankami pozytywnymi. Zaledwie 1/4 poparła Andrzeja Dudę po to, by zatrzymać Rafała Trzaskowskiego - wynika z badań Social Changes dla portalu wPolityce.pl.
rozwiń zwiń