X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

"Jarosław Kaczyński jest skupiony na realizacji celów". Michał Moskal o współpracy z prezesem PiS

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 20:15
- Był moment, że ograniczyliśmy liczbę osób pracujących w biurze PiS przy ul. Nowogrodzkiej (…). W tym momencie staramy się jednak pracować na pełnych obrotach - przed nami kampania wyborcza - powiedział w Polskim Radiu 24 Michał Moskal, dyrektor biura prezydialnego PiS, współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.
Audio
  • 02.06.2020 Michał Moskal o kulisach pracy przy Nowogrodzkiej w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. (Stan Rzeczy / PR24)
Jarosław Kaczyński
Jarosław KaczyńskiFoto: pis.org.pl

Barbara Skrzypek, jedna z najważniejszych osób w zawodowym życiu Jarosława Kaczyńskiego, po 30 latach pracy odeszła na emeryturę. Jej miejsce i funkcję dyrektora biura prezydialnego PiS objął 26-letni Michał Moskal, wcześniej związany z warszawską młodzieżówką PiS. Jest też radnym Żoliborza.

"Prezes Jarosław Kaczyński pracuje nawet w niedziele i święta"

Michał Moskal opowiadał w Polskim Radiu 24 o kulisach pracy przy Nowogrodzkiej, w głównej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. Mówił o codziennych obowiązkach, korespondencji oraz o tym, jak wygląda obieg dokumentów.

W związku z pandemią liczba spraw była mniejsza. Pan prezes PiS Jarosław Kaczyński osobiście interweniuje w sprawach obywateli. Jako poseł prosi, żeby organ wyraził swoje stanowisko w danej sprawie - powiedział w PR24 Michał Moskal, który zdradził, że wiele spraw jest analizowanych z udziałem prawników, którzy doradzają, czy np. należy złożyć zawiadomienie do prokuratury.

Gość PR24 był pytany także, czy pandemia wpłynęła na sposób pracy biura PiS przy Nowogrodzkiej w Warszawie.

- Był moment, że ograniczyliśmy liczbę osób pracujących w biurze PiS przy ul. Nowogrodzkiej (…). W tym momencie staramy się jednak pracować na pełnych obrotach - przed nami kampania wyborcza - powiedział Michał Moskal, który zdradził, że Jarosław Kaczyński jest tytanem pracy.

CZYTAJ TAKŻE: >>>Dominik Tarczyński: Jarosław Kaczyński jest arcymistrzem polityki

- Prezes bardzo często pracuje w biurze, często robi to nawet w weekendy i święta, bo są sprawy, które nie mogą czekać - powiedział w PR24 Michał Moskal. - Prezes Jarosław Kaczyński jest skupiony na realizacji celów. Zależy mu, żeby to, co udawało się z panią Barbarą Skrzypek, nadal było realizowane - dodał. 

W audycji także o legendarnym poczuciu humoru Jarosława Kaczyńskiego oraz komentarz do bieżących wydarzeń politycznych, m.in. ocena tego, czy Rafał Trzaskowski jako prezydent Warszawy powinien zajmować się sprawami relacji międzynarodowych?

Zachęcamy do wysłuchania nagrania rozmowy.

***

Audycja: Stan Rzeczy

Prowadzący: Michał Wróblewski

Gość: Michał Moskal, dyrektor biura prezydialnego PiS

Data emisji: 02.06.2020

Godzina emisji: 19:06

Polskie Radio 24/tb/IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dominik Tarczyński: Jarosław Kaczyński jest arcymistrzem polityki

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2020 08:24
- Najważniejsze jest to, że znaleźliśmy rozwiązanie, które daje to podstawowe prawo do udziału w wyborach i wybór prezydenta Rzeczpospolitej - mówił w Polskim Radiu 24 europoseł PiS Dominik Tarczyński. Podkreślił, że szef PiS-u okazał się - ponownie - arcymistrzem polskiej polityki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Majdzik: Jarosław Kaczyński jednym z najmądrzejszych polityków powojennej Polski

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2020 16:21
- Muszę pogratulować panu prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu. Naprawdę jest to jeden z najmądrzejszych powojennych polityków w Polsce. Bardzo ładnie rozpracował totalną opozycję - mówił w Polskim Radiu 24 Ryszard Majdzik, działacz podziemia antykomunistycznego w okresie PRL. Gościem PR24 był także Andrzej Rozpłochowski, legenda Solidarności ze Śląska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Kożuszek: Andrzej Duda stawia na wizję Polski wielkich projektów inwestycyjnych

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2020 11:00
- Andrzej Duda chce stawiać na wizję Polski, proponowaną przez Prawo i Sprawiedliwość, a której częścią są duże projekty infrastrukturalne jak przekop Mierzei czy Centralny Port Komunikacyjny - mówił w Polskim Radiu 24 Maciej Kożuszek z "Gazety Polskiej". W "Debacie Poranka" uczestniczyli również dr Sebastian Gajewski z Centrum Daszyńskiego i Jerzy Mosoń z Fundacji Fibre.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Sakiewicz: PO próbuje dostosować kalendarz wyborczy do sondaży

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2020 11:30
- Kolejne przegrane wybory oznaczają zagładę dla polityków Platformy Obywatelskiej, którzy ją tworzą, i ich grup interesów - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej".
rozwiń zwiń