X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Czy polityka przekłada się na podziały w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 21:08
- Nowy głos w kulturze jest potrzebny. Kultura została zdominowana w ostatnich latach przez jeden nurt światopoglądowy i ideologiczny, który przedstawia się jako neutralny i apolityczny, choć taki nie jest - mówił w Polskim Radiu 24 historyk sztuki Piotr Bernatowicz. Gośćmi audycji "Aria czy Barbaria?" była również Elżbieta Wrotnowska-Gmyz (dyrektor Instytutu Teatralnego) i Jacek Lilpop (plastyk i publicysta).
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Zdaniem Piotra Bernatowicza nurt lewicowy dominował do niedawna w instytucjach kultury i mediach. - Osoby o innych poglądach były dokładane jako kwiatek do kożucha, nie miały znaczenia. Dziś możemy już przestawiać inne punkty widzenia. Brakuje jednak równowagi, pełnej dyskusji - powiedział gość Polskiego Radia 24. 

Również zdaniem Elżbiety Wrotnowskiej-Gmyz zaczynamy mieć do czynienia z pluralizmem i demokratyczną debatą. Natomiast Jacek Lilpop podkreślił, że słuchacz powinien mieć prawo wyboru pomiędzy różnymi opcjami.

Więcej w nagraniu.

Gospodarzem audycji "Aria czy barbaria?" była Magdalena Piejko.

Data emisji: 7.09

Godzina emisji: 20.06

PR24


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak