X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Sprawnie opowiedziana historia". Adamski o serialu "Sexify"

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2021 10:20
- Wątki ideologiczne w serialu "Sexify" prawdopodobnie nie pochodzą od Piotra Domalewskiego - mówił w Polskim Radiu 24 Łukasz Adamski. Współautorem audycji był Piotr Gociek.
Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska.
Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska.Foto: mat.prasowe

Autorzy audycji rozmawiali o polskim serialu "Sexify" oraz o dwóch innych produkcjach: "Pasażer nr 4" i "Palm Springs". "Sexify" to kolejna polska produkcja Netfliksa, tym razem o trzech studentkach, które łączą siły przy pracy nad aplikacją dotyczącą seksu. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają: Piotr Domalewski oraz Kalina Alabrudzińska.

"Domalewski świetnie prowadzi aktorów"

potwory-2.jpg
Film "Miłość i potwory". Gociek: produkcja czasów pandemii, która poprawia humor

- Można powiedzieć, że jest to właśnie serial Piotra Domalewskiego. Jego filmy podobają mi się. Jego serial o dziewczynach, które wymyślają aplikację, by ulepszyć orgazmy kobiece, bawi mnie, jest to sprawnie opowiedziana historia, a sam Piotr Domalewski świetnie prowadzi aktorów - mówił Łukasz Adamski.

Dodał, że w serialu "Sexify" nie ma pruderii, która towarzyszyła wszystkim polskim filmom erotycznym. - Tutaj nie ma wstydu, nie ma dużego ukąszenia ideologicznego. Najlepsza część tego serialu to ta, w której reżyser pokazuje np. sceny z Łomży, z której pochodzi - podkreślił.

"Zbyt długi"

Zdaniem z kolei Piotra Goćka, serial jest za długi, pierwszy sezon ma osiem odcinków. - Konwencja znajduje się pomiędzy sitcomem a "Seksem w wielkim mieście". Nic by się nie stało, gdyby odcinki byłyby krótsze, wtedy być może zyskałyby na dynamice - powiedział. Zauważył jednocześnie, że dobrze ogląda się relacje między bohaterkami, jest też dużo zdrowego śmiechu, ale jak dodał, wątki feministyczne powodują, że serial staje się "głupiutki".


Posłuchaj
22:38 PR24_mp3 2021_04_29-22-05-57.mp3 Ł. Adamski i P. Gociek o serialu "Sexify" ("Nakręceni - magazyn premier filmowych")

Audycja: "Nakręceni - magazyn premier filmowych"

Autorzy: Łukasz Adamski i Piotr Gociek

Data emisji: 29.04.2021

Godzina: 22:05 

Czytaj także

"Jeden z lepszych seriali ostatnich lat". Gociek o polskiej produkcji "Król"

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 10:00
- Od strony realizacyjnej serial "Król" jest bardzo dobry - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Gociek. Współautorem audycji "Nakręceni - magazyn premier filmowych", był również Łukasz Adamski. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Twórcy "Twojego Vincenta" pracują nad nowym filmem. Powstają "Chłopi" w animowanej wersji

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2021 19:43
- To jest bardzo fajna, bardzo epicka historia - powiedział w Polskim Radiu 24 na temat filmu animowanego "Chłopi" Sean Bobbitt, jego producent.
rozwiń zwiń