X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Sposób na świętego". Adamski: cieszę się, że Mel Gibson szuka ciekawych ról

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 09:44
- Ostatnio upadał kilkukrotnie, a jednak wciąż się podnosi. Na tej jego pomarszczonej twarzy i brodzie widać męskość, której dzisiaj nie ma wielu aktorów - powiedział o Melu Gibsonie Łukasz Adamski przy okazji omawiania filmu "Sposób na świętego".
Audio
  • Łukasz Adamski i Piotr Gociek m.in. o filmie "Sposób na świętego"
Plakat filmu Sposób na świętego
Plakat filmu "Sposób na świętego"Foto: Materiały promocyjne

"Sposób na świętego" to film Eshoma Nelmsa i Iana Nelmsa. Opowiada o historii świętego Mikołaja, który przez coraz mniejszą magię świąt popada w tarapaty i chce uratować swój biznes. Żeby to osiągnąć, podejmuje współpracę z armią USA. Dodatkowo jeden z nastolatków nasyła na niego płatnego zabójcę. W filmie zagrali między innymi Mel Gibson i Walton Goggins. 

kino_shutter_1200_ Mr.Music.jpg
2021 rok w kinie. Na jakie filmy warto poczekać?

"Trochę niewykorzystana szansa"

Piotr Gociek mówił o tym, że film, mimo że go rozbawił, to jednak jest niewykorzystaną szansą. - Dużo rzeczy w tym filmie mnie rozbawiło. Przede wszystkim bardzo fajnie wypada Mel Gibson. Znakomicie wypada także Walton Goggins, który jest takim przerysowanym kilerem jednak przerażającym i zabawnym zarazem, więc to też jest bardzo ciekawa kreacja. Niesłychanie rozbawiły mnie sceny na styku biurokracji  i świata elfów - powiedział.

- Mam też takie odczucie, że jest to trochę niewykorzystana szansa. Tzn. oglądało się to nieźle, ale można było z tego filmu wycisnąć więcej. On się dość rutynowo kończy, jak odcinek South Park. Zauważmy jednak, że jak na produkcję niespecjalnie wielką budżetowo, bo kosztował około 20 milionów dolarów, a to jest nic w Stanach Zjednoczonych, jest bardzo dobrze zrobiony. Jest montowany, oświetlony i myślę, że to oznacza, że powinniśmy śledzić twórców tego filmu - zauważył.

Mel Gibson

Łukasz Adamski odniósł się natomiast do Mela Gibsona. Jego zdaniem aktor ma w sobie charyzmę, która jest coraz rzadsza wśród współczesnych aktorów. - Cieszę się, że Mel Gibson szuka różnych ciekawych ról dla siebie. Zauważmy, że on po swoim powrocie stara się aktorsko w różne ciekawe miejsca iść. „Krew na betonie”, później „Profesor and the Madman”. Nawet jeżeli jakieś filmy mu nie wychodzą, to stara się aktorsko coś robić. To nie jest jak w przypadku np. Schwarzeneggera czy innych gwiazd lat 90, którzy grają w coraz gorszych obrazach, a Mel Gibson ciągle czegoś szuka i jestem mu wdzięczny za to - powiedział.

- To jest człowiek bardzo przetłuczony przez życie. Ostatnio upadał kilkukrotnie, a jednak wciąż się podnosi. Na tej jego pomarszczonej twarzy i brodzie widać męskość, której dzisiaj nie ma wielu aktorów - ocenił Łukasz Adamski.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji

Posłuchaj
23:03 _PR24_AAC 2021_01_14-22-06-40.mp3 Łukasz Adamski i Piotr Gociek m.in. o filmie "Sposób na świętego"

***

Audycja"Nakręceni - magazyn premier filmowych"

Prowadzący: Piotr Gociek, Łukasz Adamski

Data emisji: 14.01.2021

Godz. emisji: 22.06

dz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak