X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Nakręceni" w PR24. Przegląd najciekawszych premier filmowych

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019 14:58
Piotr Gociek i Łukasz Adamski zrecenzują najciekawsze kinowe premiery, wśród których znajdą się "Obywatel Jones" w reżyserii Agnieszki Holland, "Van Gogh. U bram wieczności" oraz sequel Zombieland z 2009 r., zatytułowany "Zombieland: Kulki w łeb". Na audycję "Nakręceni" zapraszamy do Polskiego Radia 24 już dziś o godz. 22.06.
Kadr z filmu Obywatel Jones Agnieszki Holland
Kadr z filmu "Obywatel Jones" Agnieszki HollandFoto: Robert Palka/Materiały Promocyjne Organizatora

"Obywatel Jones" przedstawia historię młodego dziennikarza, który chce opisać modernizację Związku Radzieckiego. By dokładnie zbadać sprawę, decyduje się na podróż do Moskwy i przeprowadzenie wywiadu ze Stalinem. Na miejscu odkrywa prawdę o horrorze stalinowskiego reżimu.

O najbardziej dramatycznym okresie życia jednego z najwybitniejszych malarzy w historii - Vincenta Van Gogha - opowiada zaś produkcja "Van Gogh. U bram wieczności", która ukazuje przenosiny artysty z z Paryża do Arles w Prowansji, gdzie nie znajduje zrozumienia wśród mieszkańców.

Natomiast "Zombieland: Kulki w łeb" to kontynuacja filmu "Zombieland" i próba walki z istotami, którym udało się ewoluować, przez co trudniej je unicestwić. 

Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24 FILM