X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Nakręceni". Kino letnie na jesienne wieczory

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2019 22:30
W audycji "Nakręceni" Piotr Gociek i Łukasz Adamski recenzowali trzy premiery: polskiej produkcji "Ikar. Legenda Mietka Kosza", kontynuację serialu serwisu Netflix "El Camino. Film «Breaking Bad»" oraz wypuszczony na DVD film "Najlepsze lata".
Audio
  • 17.10.19 "Nakręceni - magazyn premier filmowych" (PR24)
Fragment plakatu promującego film Ikar. Legenda Mietka Kosza
Fragment plakatu promującego film "Ikar. Legenda Mietka Kosza"Foto: Next Film/ Mat.promocyjne

Prowadzący na początku polecili wchodzący do kin polski film w reżyserii Macieja Pieprzycy. "Ikar. Legenda Mietka Kosza" to film fabularny, którego inspiracją była książka z 1990 Krzysztofa Karpińskiego "Tylko smutek jest piękny. Opowieść o Mieczysławie Koszu".

W rolę tytułowego bohatera wcielił się Dawid Ogrodnik, który na Festiwalu Filmowym w Gdyni publicznie skrytykował recenzję Łukasza Adamskiego na temat jego roli w filmie.

Niereklamowana premiera

Kolejna omówiona w programie premierowa pozycja to "El Camino. Film «Breaking Bad»", który pojawił się na platformie Netflix. To filmowa kontynuacja serialu, którego twórcą jest Vince Gilligan.

Zdaniem Łukasza Adamskiego film mógłby być kolejnym odcinkiem serialu. Dla Piotra Goćka retrospekcje pojawiające się w filmie wyjaśnia wiele wątków poruszonych w serialu. 

Trzecią produkcją omawianą w audycji był film "Najlepsze lata" ("Mid90s"), również produkcja serwisu Netflix.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Magazyn "Nakręceni" prowadzili Łukasz Adamski i Piotr Gociek.

Polskie Radio 24/st

_____________________

Data emisji: 17.10.2019

Godzina emisji: 22.06

Czytaj także

Recenzja filmu "(Nie)znajomi" Tadeusza Śliwy

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2019 09:39
- Ten film to milsza z niespodzianek, jakie mnie spotkały w polskim kinie. Gdyby w Polsce przyznawano nagrody za "team aktorski", film "(Nie)znajomi" Tadeusza Śliwy uplasowałby się bardzo wysoko w rankingach kandydatów do takiej nagrody - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Gociek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nakręceni". "Joker" - opowieść o tym, kim jest antagonista Batmana

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2019 23:45
- "Joker" to wycieczka w zupełnie inną stronę, niż dotąd w filmach komiksowych. Reżyser inspirował się Martinem Scorsese czy Sidneyem Lumetem - to na ekranie widać - mówił Piotr Gociek. Wraz z Łukaszem Adamskim zajmowali się w "Nakręconych" głośną premierą z ostatnich dni.
rozwiń zwiń