X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Właściwa droga do małżeństwa". Dr Zuzanna Górska-Kanabus o swoim autorskim programie dla kobiet

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022 09:32
- Pragnienie założenia rodziny to jedno, a wiedza i umiejętność zbudowania trwałego związku to coś totalnie innego - mówiła w Polskim Radiu 24 dr Zuzanna Górska-Kanabus, psycholog i coach relacji, autorka programu "Kierunek Małżeństwo".
Warto stworzyć taki program, który pomoże dziewczynom wejść na tę drogę do małżeństwa, do budowania trwałego związku. Dr Zuzanna Górska-Kanabus o autorskim programie dla kobiet.
Warto stworzyć taki program, który pomoże dziewczynom wejść na tę drogę do małżeństwa, do budowania trwałego związku. Dr Zuzanna Górska-Kanabus o autorskim programie dla kobiet.Foto: Pexels/Pixabay

Gościem audycji była dr Zuzanna Górska-Kanabus, która opowiedziała o tym, dlaczego zdecydowała się na pomoc kobietom w znalezieniu męża. Jak wskazała autorka programu "Kierunek Małżeństwo", pomysł miał związek z "jej osobistym doświadczeniem". 

- Sama miałam 36 lat, jak stanęłam na ślubnym kobiercu. Wcześniej zdałam sobie jednak sprawę, że pragnienie założenia rodziny to jedno, a wiedza i umiejętność zbudowania trwałego związku to coś totalnie innego - oceniła.

Doświadczenie osobiste

- Bazując na moim doświadczeniu osobistym, i też zawodowym jako psychologa, stwierdziłam, że warto stworzyć taki program, który pomoże dziewczynom wejść na tę drogę do małżeństwa, do budowania trwałego związku - zaznaczyła.

Jak podkreśliła, "dosyć łatwo jest wejść w taką krótkotrwałą relację, która na chwilę zagłuszy ból samotności". - Dużo trudniej wybrać właściwego mężczyznę do związku i samej stać się otwartą na ten związek, gotową do wejścia w relację - wskazała.

Spytana o to, dlaczego kobietom trudno jest znaleźć męża mimo deklaracji otwartości, wskazała, że "powodów jest dużo". - Ciężko tak jednoznacznie wskazać jeden - dodała.


O wspomnianych powodach i metodach na nie, więcej w nagraniu.

Posłuchaj
23:03 PR24_mp3 2022_01_12-23-36-11.mp3 Dr Zuzanna Górska-Kanabus: łatwo jest wejść w taką krótkotrwałą relację, która na chwilę zagłuszy ból samotności (Polskie Radio 24)

***

Audycja: "Między nami kobietami"

Prowadzący: Anna Popek

Gość: dr Zuzanna Górska-Kanabus, psycholog i coach relacji, autorka programu "Kierunek Małżeństwo"

Data emisji: 12.01.2021

Godzina: 23:35 


jb

Czytaj także

"Między nami kobietami". Paulina Smaszcz w PR24: sama rzeźbię swoją rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2021 11:43
- Potrzebni są nam mistrzowie, żeby wejść na wyższy pułap - wyznała na antenie Polskiego Radia 24 Paulina Smaszcz, dziennikarka, prezenterka, menedżerka projektów public relations, autorka książek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dr n. med. Cubała-Kucharska: ostatni rok był najtrudniejszym w mojej praktyce lekarskiej od 30 lat

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2021 11:00
W Polskim Radiu 24 dr n. med. Magdalena Cubała-Kucharska mówiła o swojej książce "Ciężar Korony - czyli dlaczego niektórzy nie mogą wyzdrowieć". Opowiadając o jej początkach, mówiła, że zaczęły ją zastanawiać pewne objawy pacjentów. - To, czy są związane z atmosferą czasów, w jakich żyjemy, czy może z przebytą chorobą COVID-19? - wskazywała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najsłynniejsza polska dyrygentka. Duczmal: już jako dziecko zauważyłam, że orkiestra daje wiele barw

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2022 10:00
- Kiedy ja rozpoczynałam swoją działalność jako dyrygentka, kobiety były bardzo nielicznymi wyjątkami w tym zawodzie. Dziś jest nas trochę więcej - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Duczmal, dyrygentka.
rozwiń zwiń