X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Gołębiewski o Festiwalu NNW: projekty muszą być nie tylko ważne, ale i ciekawe

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2021 00:00
- Festiwal NNW ma 5 konkursów przeznaczonych dla zawodowych twórców oraz projekt "Młodzi dla historii", który kierowany jest do młodych już doświadczonych. Nasze warsztaty są więc dla profesjonalistów - mówił w Polskim Radiu 24 Arkadiusz Gołębiewski o zbliżającym się Festiwalu NNW. Podczas audycji obecni byli także Paweł Nowacki i Jan Ruman.
Arkadiusz Gołębiewski, Festiwal NNW
Arkadiusz Gołębiewski, Festiwal NNWFoto: Lukasz Dejnarowicz
Arkadiusz Gołębiewski  1200.jpg
"Tematyka, którą poruszamy jest aktualna na całym świecie". Arkadiusz Gołębiewski o Festiwalu NNW

Tematem rozmowy był zbliżający się Festiwal NNW i poprzedzające go warsztaty scenariuszowe. O ich przebiegu, celu i tym, kto może wziąć w nich udział, opowiadał jeden z prowadzących, a zarazem twórca wydarzenia, Arkadiusz Gołębiewski. 

Posłuchaj
23:25 PR24_mp3 2021_06_14-22-05-44.mp3 Arkadiusz Gołębiewski: nasze warsztaty są więc dla profesjonalistów (Polskie Radio 24)

- Tradycją się stało, już od czterech lat, że zanim filmowcy i świadkowie historii spotkają się w Gdyni na Festiwalu NNW, to pracujemy nad tymi projektami dokumentalnymi, aby je jak najlepiej rozwijać i szukać formy, tak żeby te projekty były nie tylko ważne, ale i ciekawe w swojej formie filmowej - podkreślił.

- Festiwal NNW ma 5 konkursów przeznaczonych dla zawodowych twórców oraz projekt "Młodzi dla historii", który kierowany jest do młodych już doświadczonych. Nasze warsztaty są więc dla profesjonalistów - dodał.  

Jak zauważył Arkadiusz Gołębiewski, "nawet najbardziej doświadczeni twórcy przechodzą męki w procesie tworzenia". - Te nasze warsztaty, a właściwie ich pierwszy etap w ramach Pitching Forum, mają ten cel, żeby od pomysłu doprowadzić do powstania dobrego scenariusza - objaśnił.


Więcej w nagraniu. 

***

Audycja: "Towarzystwo Niepokornych"

Prowadzący: Arkadiusz Gołębiewski, Paweł Nowacki i Jan Ruman

Data emisji: 14.06.2021

Godzina emisji: 22.05

jb

Czytaj także

"Wiele osób przyjeżdża do Polski i zbiera inspiracje". Arkadiusz Gołębiewski o festiwalu "NNW"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2020 23:00
- Podczas Retrospektyw* Festiwalu "NNW" przedstawiamy produkcje zagranicznce, z Europy Środkowo-Wschodniej. Z każdym rokiem przyjeżdżają ludzie z coraz to innych krajów. Wielu zagranicznych obywateli przyjeżdża do naszego kraju i inspiruje się tym festiwalem, chcą opowiadać swoją historę w podobny sposób - mówił w Polskim Radiu 24 dyrektor festiwalu "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" Arkadiusz Gołębiewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ostatni komers". Suma pierwszych razów

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2021 16:00
- To jest historia o wszystkim co pierwsze, a co za tym idzie - najintensywniejsze - zapowiada reżyser Dawid Nickel. "Ostatni komers" wejdzie na ekrany kin 18 czerwca.
rozwiń zwiń