X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Młodzi dla Historii. Projekt, który wyrósł przy Festiwalu NNW

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2019 23:30
- Odkąd jesteśmy w Gdyni, czyli od 9 lat, zaproponowaliśmy, żeby na festiwal przyjeżdżali właśnie młodzi, wtedy jeszcze gimnazjaliści, licealiści, żeby przywozili swoje filmy, które realizują, szczególnie w takiej naszej akcji "Nagraj dziadka komórką" - mówił w Polskim Radiu 24 Arkadiusz Gołębiewski, organizator Festiwalu Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci. 
Audio
Gala zamknięcia XI Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci w Gdyni
Gala zamknięcia XI Festiwalu Filmowego "Niepokorni Niezłomni Wyklęci" w GdyniFoto: Festiwal_NNW/Twitter

W dniach 26-29 września odbył się w Gdyni XI edycja Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci. Szczególne miejsce w szerokiej ofercie wydarzeń zajmuje w tym roku projekt Młodzi dla Historii. Wydarzenie patronatem objęło PolskieRadio24.

Arkadiusz Gołębiewski zaznaczył, że od początku jego Festiwal pragnął przyciągnąć młodych - Młodzi dla Historii to cały projekt, który wyrósł przy Festiwalu NNW. Odkąd jesteśmy w Gdyni, czyli od 9 lat, zaproponowaliśmy, żeby na festiwal przyjeżdżali właśnie młodzi, wtedy jeszcze gimnazjaliści, licealiści, żeby przywozili swoje filmy, które realizują, szczególnie w takiej naszej akcji "Nagraj dziadka komórką" - opowiadał organizator Festiwalu NNW.

 - Wszystko zależy od osób, które nimi pokierują. Jeśli my przyjeżdżamy i potrafimy nakierować, gdzie szukać tych tematów, żeby zmobilizować osoby dorosłe, nauczycieli, opiekunów, ale często też i członków rodzin, żeby chcieli opowiadać o swoich historiach rodzinnych, żeby chcieli pokazywać swoje fotografie, wracać do tych trudnych tematów, często takich, gdzie rany się nie zagoiły - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

Polskie Radio 24/dcz

* * *

Audycja: "Towarzystwo Niepokornych"

Prowadzący: Jan Ruman

Goście: Arkadiusz Gołębiewski , Maciej Pawlicki, Paweł Nowacki

Data emisji: 14.10.2019

Godzina emisja: 22.06

Czytaj także

A. Gołębiewski: powtarzamy młodym twórcom, że sam temat to jeszcze nie film

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 20:50
- Na Zachodzie najbardziej kasowe filmy to filmy patriotyczne, a my się jakoś tego wstydzimy. Zapanowała moda na rekonstrukcje, po które sięgały osoby bez przygotowania filmowego. My na naszym festiwalu od kilku lat powtarzamy młodym twórcom, że sam temat to jeszcze nie film - powiedział w Polskim Radiu 24 Arkadiusz Gołębiewski, dyrektor Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci.
rozwiń zwiń