X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Pracuję i zatrudniam legalnie - Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2019 08:32
- "Pracuj legalnie" to hasło Państwowej Inspekcji Pracy, precyzujemy to. Państwowa Inspekcja Pracy stawia na akcent typowo pracowniczy, my zwracamy się też do przedsiębiorców, czyli "zatrudniam legalnie" - mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Andrusiewicz z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Od 23 do 27 września Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował cykl seminariów i konsultacji dla przedsiębiorców w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy. Temat przewodni tegorocznej akcji to „Zatrudniam legalnie-pracuję legalnie”.

Gość Polskiego Radia 24 podkreślił, że korzyści dla pracownika legalnego są oczywiste. Warto natomiast zwrócić uwagę, dlaczego pracodawcy opłaca się zatrudniać legalnie. - Nielegalny pracownik fluktuuje, przechodzi tam, gdzie otrzyma lepszą ofertę. Zatrudnienie legalne oznacza przywiązanie do siebie pracownika - powiedział Wojciech Andrusiewicz. Dodał, że pracodawcy często narzekają, iż w pewnym momencie działalności mogą nie podołać legalnemu zatrudnieniu pracownika. - ZUS w takich przypadkach oferuje odroczenie terminu składek - tłumaczył. 

Tydzień Przedsiębiorcy to cykliczna akcja skierowana do osób prowadzących własne firmy, do kadrowych, księgowych, ale też dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z własnym biznesem.

Więcej w nagraniu.

Audycję "Na czasie z ZUS" prowadziła Anna Grabowska. 

Data emisji: 28.09

Godzina emisji: 8.06

PR24


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ZUS kontroluje prawidłowość wykorzystywania zwolnień lekarskich

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 08:30
Zakład Ubezpieczeń Społecznych kontrolule zwolnienia lekarskie. Jak wygląda ta procedura i z jakimi konsekwencjami mogą liczyć sie osoby, którym zostanie udowodnione, że z L4 korzystają w sposób nieuprawniony, mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Andrusiewicz z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
rozwiń zwiń