X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Bronią gwałtów homoseksualnych i pedofilii w Kościele". Ks. Oko o "lawendowej mafii"

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2021 08:33
- Członkowie »lawendowej mafii« często zamieniają Kościół w Sodomę i Gomorę, w dom uciech homoseksualnych dla swoich niskich przyjemności niszczą to, co jest najświętsze - Kościół Katolicki. Niszczą drogę do zbawienia, robiąc z niech drogę do piekła - powiedział w Polskim Radiu 24 ks. prof. Dariusz Oko, filozof. 
Ks. Dariusz Oko
Ks. Dariusz OkoFoto: PAP/ Wojciech Pacewicz

Ksiądz prof. Dariusz Oko został skazany 26 lipca przez sąd w Kolonii na grzywnę za "podżeganie do nienawiści". Chodzi o artykuł naukowy w czasopiśmie "Thelogisches", który omawia działania wewnątrzkościelnej zorganizowanej grupy przestępczej, połączonej z praktykami homoseksualnymi, która działa na szkodę nieletnich i wykorzystuje zależnych od niej kleryków.

Oko1200/PAP
"Jesteśmy atakowani przez ideologów gender". Ks. Oko o wyroku niemieckiego sądu

- Ja zostałem nazwany za dwa słowa - za nazwanie szajek homoseksualnych przestępców, jak kard. McCarrick i jemu podobnych "pasożytami, które mogą zniszczyć własnego nosiciela" i "rozrostem rakowym" - zaznaczył gość Polskiego Radia 24.  

"Walka o najwyższą stawkę"

W ocenie kapłana, "członkowie »lawendowej mafii« bronią gwałtów homoseksualnych i pedofilii w Kościele". - To ma miejsce nagminne. Oni są straszni, bo są na najwyższych pozycjach w Kościele, ale stawiają ziemskie dobro swoje i im podobnych ponad dobro gwałconych dzieci, kleryków i młodych mężczyzn. dla jakiejś swojej chwilowej satysfakcji seksualnej są gotowi niszczyć dusze młodych chłopców i mężczyzn, a potem, by to się nie wydało, tworzą związki, chronią sprawców. To niszczy ich samych i tych mężczyzn , tracimy tysiące dobrych powołań - mówił ks. Dariusz Oko. 

Czytaj także: 

- W takiej sytuacji młodzi klerycy uciekają z zakonów, seminariów, młodzi kapłani porzucają kapłaństw i pozostają lawendowi. Ich udział w duchowieństwie coraz bardziej wzrasta. Oni często zamieniają Kościół w Sodomę i Gomorę, w dom uciech homoseksualnych dla swoich niskich przyjemności niszczą to, co jest najświętsze - Kościół Katolicki. Niszczą drogę do zbawienia, robiąc z niech drogę do piekła - zaznaczył gość "Wojny cywilizacji". - To jest walka o najwyższą stawkę - zaznaczył. 

 Wiem, że większość księży i biskupów w Polsce mnie popiera, ale nie chcą się publicznie angażować, podobnie, jak to było w przypadku ks. Popiełuszki, gdzie na pewno większość go popierała, ale mało kto czynił to publicznie - dodał ks. Dariusz Oko.

Posłuchaj
23:08 DariuszOko-PR24_mp3 2021_08_14-07-35-30.mp3 Ks. prof. Dariusz Oko o "lawendowej mafii" w Kościele ("Wojna cywilizacji"/ PR24)

Więcej w nagraniu. 

***

Audycja: "Wojna cywilizacji"

ProwadzącyRobert Tekieli

Gośćks. Dariusz Oko (filozof)

Data emisji: 14.08.2021

Godzina emisji: 7.35


mbl

Czytaj także

Ks. Dariusz Oko: brałem odpowiedzialność za robienie tego, czego nie chcieli robić inni

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2019 20:35
- To, co mi się udaje, to dar od innych, od Pana Boga czy innych ludzi. Innym językiem mówię w mediach, a innym na wykładach czy na kazaniu i zawsze staram się zrozumieć stanowisko mojego słuchacza - powiedział w Polskim Radiu 24 ks. prof. Dariusz Oko, teolog, filozof, wykładowca akademicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ks. dr hab. Dariusz Oko o swoim procesie w Niemczech: bronimy nie tylko siebie, ale całej Europy

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2021 16:05
- Tu nie chodzi tylko o nas, tylko całą Unię Europejską. Widać wyraźnie, że następuje coraz większe niszczenie wolności słowa, wolności religijnej, człowieka, chrześcijanina. Ten wyrok zaprzecza podstawowym wartościom, także europejskim - mówił w Polskim Radiu 24 ks. dr hab. Dariusz Oko, teolog, skazany przez sąd w Niemczech.
rozwiń zwiń