X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

Publicysta o żądaniach środowisk LGBT: trwa rewolucja seksualna

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2020 08:35
- Zmiany w prawie narzucone są powolnymi krokami, drobnymi zmianami, które są z pozory nieistotne i akceptowalne, a w efekcie dochodzi do agresywnych działań społeczności międzynarodowej - mówił o ekspansji ruchów LGBT Tomasz Teluk - publicysta (Instytut Globalizacji).
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Marc Bruxelle

Departament Stanu USA wskazał naruszenia praw człowieka w Polsce. Jednym z nich jest polityka wobec mniejszości, donosi "Rzeczpospolita".

cisza milczenie plotka kobieta zakaz tabu 1200.jpg
"Wojna Cywilizacji". Łamanie tabu kontrowersyjnymi ideologiami

Tomasz Teluk odniósł się do źródeł takich postaw. - Toczy się cały czas rewolucja rozpoczęta w latach 60 ubiegłego wieku, która promuje permisywizm moralny, seksualizację życia codziennego i poprawność polityczną - podkreślał.

- Osoby które w tej rewolucji uczestniczyły zasiadają dziś na najwyższych państwowych stanowiskach zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Unii Europejskiej, forsując założenia tej rewolty w strukturach państwowych czy międzynarodowych - dodał.

Zdaniem gościa audycji zmiany w prawie narzucone są powolnymi krokami. - To drobne zmiany,  które są z pozory nieistotne i akceptowalne, w efekcie dochodzi do agresywnych działań społeczności międzynarodowej - zauważył publicysta.

"Zepsucie obyczajów jest w Europie powszechne"

- Unia Europejska jest w awangardzie lewicowej, wciąż ludzie z rewolty lat 60. mają decydujący, mentalny wpływ na umysły kolejnych pokoleń polityków, dominuje lewice i skrajane postawy, zepsucie obyczajów jest w Europie powszechne. Akceptuje się nienormatywne zachowania seksualne przesuwając cienką granicę do poziomów absurdu. Zaczyna się od walki z nienawiścią do mniejszości seksualnych a kończy się na zboczeniach - stwierdził Tomasz Teluk.

Jednym z problemów podnoszonych przez Departament Stanu USA jest dyskryminacja osób nieheteroseksualnych. Zwraca się uwagę, że "w wypowiedziach wielu polityków z różnych partii pojawiały się ataki na  ideologię LGBTI+. Zauważa też, że ponad 30 samorządów w całym kraju przyjęło deklaracje w sprawie tzw. stref wolnych od ideologii LGBT".

Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Audycja: Wojna cywilizacji 

Prowadzący: Robert Tekieli

Gość: Tomasz Teluk

Data emisji: 18.04.2020

Godzina emisji: 07.35

Polskie Radio 24/PAP/ka

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Eutanazja w bogatych państwach. "Ekonomia miesza się z etyką"

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2020 09:00
- Można zadać pytanie, na ile bogate społeczeństwa chcą utrzymywać osoby starsze i niepełnosprawne. Jest to pytanie dotyczące kwestii ekonomicznych, ale w tym przypadku ekonomia miesza się z etyką - powiedział w Polskim Radiu 24 publicysta Filip Memches.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wojna cywilizacji". Przymusowa seksedukacja w szkołach

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2020 08:00
- Zajęcia z seksedukacji są na Zachodzie standardem, oczywiście nie pozytywnym standardem - powiedział w Polskim Radiu 24 Cezary Krysztopa z "Tygodnika Solidarność".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wpisał herb rodzinnego miasta w tęczowe tło. Wszczęto postępowanie ws. 16-latka

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 13:20
16-latek z Jordanowa (Małopolskie) wpisał herb swojej rodzinnej miejscowości w tęczowe tło i opublikował w mediach społecznościowych, sprawą zajmie się sąd rodzinny w Suchej Beskidzkiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wojna Cywilizacji". Łamanie tabu kontrowersyjnymi ideologiami

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2020 08:00
- Następują procesy, w których pewne zachowania zaczynają być akceptowane. Warto przyjrzeć się temu mechanizmowi psychologicznemu, jak to się odbywa - stwierdził Filip Memches, publicysta. Gość audycji "Wojna Cywilizacji" krok po kroku wyjaśniał jak łamane są kolejne 
rozwiń zwiń