X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nieznani Znani 24: Sebastian Kaleta

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2019 18:36
- Polityka jest służbą publiczną i umożliwia zmianę rzeczywistości. Zawsze interesowało mnie to, co się wokół dzieje włączając w to politykę. Osobowość jest istotna i myślę, że w moim przypadku zainteresowanie sprawami publicznymi i angażowanie się w różne formy wolontariatu okazały się być drogą do polityki - mówił w Polskim Radiu 24 Sebastian Kaleta, członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie.
Audio

Sebastian Kaleta ma 30 lat i jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, skąd pochodzi. W 2008 roku rozpoczął studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, które ukończył z wyróżnieniem.  - Celowałem tam, gdzie jakość kształcenia jest najwyższa oraz tam gdzie są największe możliwości zawodowe. Dlatego trafiłem do Warszawy, która łączy obie te cechy, to była kalkulacja - mówił w Polskim Radiu 24 Sebastian Kaleta.

W 2016 roku Sebastian Kaleta podjął współpracę z Ministerstwem Sprawiedliwości, gdzie pełnił rolę rzecznika prasowego: - Do polityki trafiłem przez działalność w "Młodych dla Polski". Ja i wielu moich kolegów poznawaliśmy wtedy polityków, ponieważ organizowaliśmy z nimi spotkania. Na jednym z nich poznałem Patryka Jakiego i rzeczywiście on mnie zaprosił do współpracy w Ministerstwie Sprawiedliwości. Szybko poznałem Zbigniewa Ziobro, który postanowił powierzyć mi funkcję rzecznika - powiedział gość.

Więcej w całej audycji.

Audycję Nieznani Znani prowadziła Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

PR24

____________________

Data emisji: 19.01.19

Godzina emisji: 15:35

Zobacz więcej na temat: społeczeństwo Sebastian Kaleta
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak