X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Polska nową Doliną Krzemową? Komentarz ekspertów

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 11:28
Goście Małgorzaty Raczyńskiej-Weinsberg dyskutowali w audycji "Sztuka słuchania" o atrakcyjności polskich firm specjalizujących się w nowych technologiach.
Audio
  • Jaka jest przyszłość polskich firm technologicznych? (PR24)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: DisobeyArt / Shutterstock

Marcin Roszkowski, prezes Instytutu Jagiellońskiego, mówił, że przedstawiciele startupów, z którymi dyskutował w studiu Polskiego Radia 24 o nowych technologiach, nie czekali aż w Polsce zmieni się myślenie o nowych technologiach, tylko działali. - Na tym polega ta branża. Jak oglądamy różne wynalazki i śledzimy, co było w historii, to one są często absolutną rewolucją, są wręcz wbrew temu systemowi, który działa - stwierdził.

Z kolei Paweł Radziszewski z firmy Hyperloop Poland, zaznaczył, że Polacy nie powinni mieć żadnych kompleksów. - Zobaczmy, ile już świetnych rzeczy stworzyliśmy. Musimy mieć bardzo otwartą głowę, nie mówię tylko o startupach, ale rownież o korporacjach. One też już otwierają się na młode inicjatywy, wręcz zaczynają ich szukać. Idzie ku dobremu, ale jeszcze mamy nad czym pracować - ocenił.

Krzysztof Urbanek, przedstawiciel startup NanoPure Technologies, podkreślił natomiast, że zagraniczni partnerzy byli bardzo otwarci na propozycję firmy, którą reprezentuje. - Na początku byliśmy zaskoczeni odbiorem naszej technologii na świecie. Otwartość była bardzo duża. Zaczynamy edukować partnerów na świecie, że innowacje w Polsce to jest rzecz powszechna i można tu przyjechać, jeśli ktoś poszukuje dobrych pomysłów - tłumaczył.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiała Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

Polskie Radio 24

---------------------

Data emisji: 25.05.2019

Godzina emisji: 21.35

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak