X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Festiwal sztuk Wizualnych Relacje. Ruszył nabór

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 10:34
Ruszyła kolejna edycja Festiwalu Sztuk Wizualnych Relacje. W tym roku, ze względu na stan epidemii, ma ona charakter wirtualnego projektu, który otwiera się na wyzwania współczesnej sztuki. O idei festiwalu mówili na antenie Polskiego Radia 24 koordynatorka projektu Milena Stryjewska, oraz kurator festiwalu Karol Szafraniec.
Audio
  • Festiwal sztuk Wizualnych Relacje (Kulturalnie na temat)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Rawpixel.com

Organizator festiwalu - Mazowiecki Instytut Kultury - ogłosił otwarty nabór. Mogą się do niego zgłaszać internetowi twórcy, performerzy, projektanci gier komputerowych, programów, aplikacji, eksperymentalni muzycy, artyści sztuk wizualnych działający w środowisku cyfrowym, animatorzy kultury wykorzystujący Internet w swoich działaniach. - Czekamy na osoby zajmujące się nowymi mediami, na interaktywne dzieła. Dzięki wsparciu Mazowieckiego Instytut Kultury wybrana praca zostanie zrealizowana - powiedział Karol Szafraniec.

Idea Relacji opiera się na poszukiwaniu tego, co jest nowe w sztuce. Co może być interesujące w świecie nowych mediów. - Zgłosić może się każdy, kto ma pomysł na cyfrowe i interaktywne dzieło. Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju twórców. Nie chodzi przy tym o to, że ktoś jest malarzem i zrobi wystawę swoich dzieł. Chodzi bardziej coś w rodzaju gry lub performansu, gdzie może nawet pojawić się osoba artysty i wchodzić w interakcję z odbiorcami. Twórcy mogą też zgłaszać się w grupach - tłumaczył Szafraniec

Zgłoszenia do "Festiwalu Sztuk Wizualnych. Relacje – Online" można wysyłać – tylko w formie cyfrowej – do 31 października.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: "Kulturalnie na temat"

ProwadzącyKatarzyna Cygler

Goście: Karol Szafraniec (kurator festiwalu),  Milena Stryjewska (koordynatorka projektu z ramienia Mazowieckiego Instytutu Kultury)

Data emisji: 17.10.2020

Godz. emisji: 23.35

Zobacz więcej na temat: internet KULTURA SZTUKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ewa Ostaficzuk-Olbrychska: internet nie może zastąpić wystawy dzieł sztuki

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2019 12:57
- Myślę, że artystom jest potrzebna płaszczyzna komunikacji. Nie można mówić o byciu artystą ani o twórczości bez tego momentu konfrontacji z odbiorcą - mówiła w Polskim Radiu 24 Ewa Ostaficzuk-Olbrychska, artystka, malarka, graficzka, projektantka. W ten sposób odniosła się do popularnej tendencji przenoszenia się twórców z ich sztuką do internetu.
rozwiń zwiń