X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kulturalnie na Temat o akcji #PolskaCzystaKomórka

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2020 23:59
Telefonu komórkowego dotykamy średnio 2500 razy dziennie, a to niesie za sobą poważne konsekwencje m.in. dla naszego zdrowia. O akcji "#PolskaCzystaKomórka" mówili w Polskim Radiu 24 Izabela Gawęcka oraz Kamil Raczyński.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Farknot Architect/shutterstock.com

Gośćmi audycji "Kulturalnie na temat" byli współtwórcy akcji "#PolskaCzystaKomórka" Izabela Gawęcka i Kamil Raczyński.

Posłuchaj

22:17 KULTURALNIE NA TEMAT.mp3 11.07.2020 Izabela Gawęcka i Kamil Raczyński o akcji „#Polska Czysta Komórka. (Kulturalnie na Temat / PR24)

 

Telefon komórkowy stał się nieodzownym towarzyszem życia coraz młodszych osób. Kładziemy go wszędzie i zabieramy wszędzie. Z badań wynika, że telefonu komórkowego dotykamy średnio 2500 razy dziennie.

Jakie są tego konsekwencje? Czy idą za tym jakieś poważne zagrożenia, a jeśli tak to jak się ich ustrzec i jak przekonać o tym najmłodszych?


shutterstock koronawirus free covid-19 polska test pandemia 1200.jpg
Eksperci: W związku z koronawirusem nie trzeba od razu zamykać firm, wystarczy higiena i zdrowy rozsądek

Telefony komórkowe przenoszą wirusy. Akcja "#Polska Czysta Komórka" ma na celu m.in. zachęcenie do dezynfekowania telefonów.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

* * *

Audycja: "Kulturalnie na temat"

Prowadzący: Katarzyna Cygler

Goście audycji: Izabela Gawęcka i Kamil Raczyński

Data emisji: 11.07.2020

Godzina emisji: 23.36

Polskie Radio 24/tb/mat. organizatora


Czytaj także

Anna Musiałówna. Fotografka, która przejechała samochodem całą Azję

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2020 00:10
- Zaprzyjaźniłam się z człowiekiem, który był kierownikiem wypraw w różne miejsca na świecie. Tak się złożyło, że organizowana była przez Uniwersytet Jagielloński wyprawa na Spitsbergen. Sprawdzałam się w trudnych warunkach, przejechałam samochodem całą Azję - opowiadała w Polskim Radiu 24 słynna fotoreporterka Anna Musiałówna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ilona Łepkowska: serial jest ulotny, książka zostaje na lata

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2020 12:05
- Odpowiedzialność za słowo pisane jest duża, bo książka zostaje, jest namacalnym przedmiotem do którego można sięgnąć przez lata. Serial jest bytem ulotnym, szybko traci swoją aktualność - mówiła w Polskim Radiu 24 Ilona Łepkowska scenarzystka serialowa i filmowa, która napisała scenariusze do takich produkcji, jak: "Klan", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Barwy szczęścia" czy "Korona królów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

SOR. O działalności Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt - OTOZ Animals

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2020 09:15
- Podczas interwencji widzimy krzywdę zwierząt. To wywołuje negatywne emocje. Długo sobie z tym nie radziłam, ale zwyciężyła empatia i siła budowana dzięki zwierzętom - mówiła w Polskim Radiu 24 o swojej społecznej pracy Sylwia Zając, inspektor i wolontariusz związana  z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eksperci: W związku z koronawirusem nie trzeba od razu zamykać firm, wystarczy higiena i zdrowy rozsądek

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020 14:00
Wiadomo, że trzeba zachować środki bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa zarówno w życiu codziennym, jak i w prowadzeniu firmy. Jednak nie trzeba nakręcać paniki i od razu  zamykać firm.  – mówił w audycji "Rządy Pieniądza" Piotr Palutkiewicz, ekonomista Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.
rozwiń zwiń