X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Twórczo przyjrzeć się sobie". Dorota Ogrodzka o festiwalu "Nurkowie i Astronautki"

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2020 09:00
- Pokazujemy tematy związane z obecnymi dziś niełatwymi emocjami czyli strachem i lękiem - mówiła w Polskim Radiu 24 Dorota Ogrodzka, kuratorka festiwalu "Nurkowie i Astronautki".
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Kondratuk Aleksei/Shutterstock.com

Główny zamysł jest taki, jak mówiła kuratorka festiwalu, by w odniesieniu do obecnej rzeczywistości zaproponować takie warsztaty i spotkania, które pozwolą nam przyglądać się sobie twórczo.


pianista fortepian 1200.jpg
"Stawiamy na talent i młodość". Alicja Węgorzewska o festiwalu "Mozart Junior"

W ramach Festiwalu (czerwiec – październik) odbędą się dwa cykle tematyczne: "Nurkowie i Astronautki", które są zaproszeniem do działań twórczych dookoła dwóch motywów: teraźniejszości i przyszłości. Warsztaty "Butla z tlenem" i "Letnie komety", "Dyskusyjny Klub Spektaklowy", "W poszukiwaniu rafy koralowej", seria koncertów "Przypływy, odpływy" to tylko kilka cykli wydarzeń z bogatego programu festiwalu.


Posłuchaj
22:38 _PR24_AAC 2020_07_04-23-35-51.mp3 D. Ogrodzka o festiwalu "Nurkowie i Astronautki" ("Kulturalnie na temat")

 

Wielkim wyzwaniem, jak mówiła kuratorka festiwalu, jest teraźniejszość i jej nieoczekiwany kształt. Przeżywamy ją w kontekście pandemii na różne, często bardzo odmienne sposoby. Z drugiej strony pociągają nas wizje przyszłości, bo można na nią spojrzeć jak na wielką niepewność, ale i wielką szansę, pole do zagospodarowania, nowy kontynent czekający na odkrycie przez naszą wyobraźnię. 

- Zapraszamy osoby spragnione kontaktu i szukające inspiracji, mieszkańców Warszawy, ale i osoby z mniejszych miejscowości i odległych miast. Teraz zaproszenie jest prostsze do przyjęcia bo on-line - powiedziała Dorota Ogrodzka.


Audycja: "Kulturalnie na temat"

Prowadząca: Katarzyna Cygler

Gość: Dorota Ogrodzka (kuratorka festiwalu "Nurkowie i Astronautki")

Data emisji: 04.07.2020

Godzina: 23.36

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

E-booki i audiobooki dla każdego. Bogata oferta online warszawskich bibliotek

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2020 11:28
Chociaż warszawskie biblioteki publiczne są w czasie pandemii koronawirusa zamknięte, oferują swoim czytelnikom zasoby online. W ramach akcji #niezostawiamczytelnika użytkownicy bibliotek mogą korzystać z e-booków, audiobooków, przedłużać wypożyczenia książek oraz uczestniczyć w wykładach online.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filharmonia Narodowa odwołuje koncerty. Artysta podejrzany o zakażenie koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2020 10:38
Filharmonia Narodowa w Warszawie poinformowała, że z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem u jednego z artystów odwołuje część koncertów on-line Orkiestry i Chóru Filharmonii.
rozwiń zwiń