more_horiz

Kulturalnie na temat: Artur Gotz

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2019 00:01
Na co dzień związany z Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi. Ma na swoim koncie ok 40 ról teatralnych, ponadto zagrał  20 ról w filmach i serialach, nagrał 3 płyty. Podróżnik, który od kilku lat przemierza, z różnym repertuarem artystycznym cały świat. Z gościem Polskiego Radia 24 w audycji "Kulturalnie na temat" rozmawiała Katarzyna Cygler.
Audio
Artur Gotz
Artur GotzFoto: fb.com/artur.gotz.3

Gość audycji opowiadał m.in. o swoich doświadczeniach artystycznych w Australii i Nowej Zelandii. – Za każdym razem mam do czynienia z inna publicznością. Oprócz piosenek pochodzących z trzech nagranych przez mnie płyt, przygotowałem również kolędy. Brałem udział w festiwalu PolArt w Brisbane, gdzie prezentowałem repertuar po angielsku. Poproszono mnie także, aby przygotować materiał dla dzieci. Jednak najbardziej wzruszającym występem był koncert dla starszych ludzi, którzy przybyli do Australii jeszcze przed wojną, to było niezwykłe doświadczenie. Nie zdawałem sobie sprawy jaj ważnymi wydarzeniami dla Polonii są te festiwale, to jest wielkie święto – relacjonował aktor.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

PR24/ka

____________________ 

Data emisji: 12.01.2019

Godzina emisji: 23:37

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Makowski: album to w pewnym sensie nowy etap mojego życia artystycznego

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2018 00:10
Satyryk i muzyk, związany przez lata z kabaretami OT.TO i Pod Egidą. Gościem audycji "Kulturalnie na Temat" był Ryszard Makowski. Okazją do spotkania była premiera albumu artysty, która odbyła się 14 grudnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Kwaśny: teatr daje nieograniczone możliwości

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2018 23:59
Filmy "Dywizjon 303", "Prawdziwa Historia", "Kamerdyner", czy najnowszy spektakl "Cudowna Terapia" to jedynie część produkcji artystycznych, w których w 2018 mogliśmy zobaczyć Marcina Kwaśnego. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Mohr: w mojej karierze przeważyła narodowa stabilizacja

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2019 08:40
Rafał Mohr to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Widzowie znają go z takich produkcji jak: "Pitbull", "Pitbull. Ostatni pies", czy "Czerwony pająk". Na antenie Polskiego Radia 24 opowiadał o początkach aktorskiej kariery i najciekawszych wyzwaniach zawodowych. Nie zabrakło również ciekawostek ze świata filmu.  
rozwiń zwiń