X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Kryzys małżeństwa i rodziny

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2018 13:31
- Każdy kryzys jest po to, żeby otworzyły się nam oczy. Z pomocą Boga z każdego kryzysu można powstać - mówił w Polskim Radiu 24 o. Arkadiusz Sosna z Instytutu Szensztackiego.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/SpeedKingz

Ojcowie Szensztaccy to wspólnota kapłańska w Kościele katolickim działająca w ramach Międzynarodowego Ruchu Szensztackiego, którego celem jest aktywne apostolstwo i aktywizacja katolików świeckich w głoszeniu nauki Jezusa Chrystusa. Ruch Szensztacki ma charakter maryjny, pedagogiczny i apostolski. Szczególnym zadaniem Ojców Szensztackich jest bezpośrednia, kapłańska służba na rzecz Ruchu i jego poszczególnych wspólnot. Zaangażowani są w pracę duszpasterską wśród rodzin, młodzieży i dzieci.

- Dzieci uczą się, że rodzice mają mocne oparcie i korzenie, konkretne wartości, kochają się i przelewają miłość. Z tego czerpią siłę i moc, na tym fundamencie można budować. Na czym mają budować, jeśli odkryją trudne sytuacje wśród rodziców - tłumaczył o. Arkadiusz Sosna. 

Gość Polskiego Radia 24 przyznał, że coraz częściej w swojej pracy spotyka się z niepełnymi rodzinami, po rozwodzie.  Jak pomóc tym, którzy podjęli w życiu nieodwracalne decyzje? O tym również w nagraniu audycji.

Gospodarzem audycji "Rodzina od kuchni" był Marcin Bąk.

Data emisji: 23.12

Godzina emisji: 8.06

PR24


Zobacz więcej na temat: rodzina dzieci społeczeństwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Porozbijane naczynia, czyli kryzys w małżeństwie

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 13:12
Jakie są symptomy nadchodzącego kryzysu małżeństwa? Jakie są główne jego przyczyny? Gdzie szukać pomocy, gdy sytuacja w rodzinie jest już naprawdę bardzo zła? Gościem Polskiego Radia 24 był o. Piotr Zajączkowski, psycholog i terapeuta pomagający małżeństwom w kryzysie, organizator Weekendów Małżeńskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Rodzina od kuchni". Czego dziś rodzice oczekują od szkoły?

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018 13:35
Zazwyczaj, "posyłając" dzieci do szkoły, rodzice mają wobec niej konkretne wymagania. Często oczekują nie tylko dobrego nauczania, ale także zadbania o sprawy wychowawcze. Na ten temat w Polskim Radiu 24 mówił ojciec i mąż, z zawodu nauczyciel Andrzej Wegner.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Religia - pytania dzieci kierowane do rodziców

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2018 09:11
Duchowość to istotny aspekt życia. Jak mierzyć się z pytaniami o wiarę i zycie duchowe zadawanymi przez dzieci. W audycji z cyklu "Rodzina od kuchni" o swoich doświadczeniach opowiadali Monika i Krzysztof Krzos.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziecko i Internet. Jakie zagrożenia czekają w sieci?

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2018 09:47
Dziecko podczas korzystania z Internetu może być narażone na różne zagrożenia. Należą do nich m.in. pornografia czy zanik relacji tworzonych w świecie rzeczywistym i przenoszenie ich do sieci. Na ten temat w Polskim Radiu 24 mówił Marcin Brzostek – mąż, ojciec, z zawodu inżynier elektryk.
rozwiń zwiń