X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Rodzina od kuchni". Czego dziś rodzice oczekują od szkoły?

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018 13:35
Zazwyczaj, "posyłając" dzieci do szkoły, rodzice mają wobec niej konkretne wymagania. Często oczekują nie tylko dobrego nauczania, ale także zadbania o sprawy wychowawcze. Na ten temat w Polskim Radiu 24 mówił ojciec i mąż, z zawodu nauczyciel Andrzej Wegner.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Jacek Dominski/REPORTER/EASTNEWS

- Z jednej strony jest wielu rodziców, którzy dbają o wysoki poziom i chcą, żeby o odpowiednią jakość nauczania zadbała także szkoła. Ale jest też bardzo duży nurt, zgodnie z którym w szkole powinno być tak, aby dzieci nie były przemęczone - dlatego że bardzo dużo edukacji odbywa się na zajęciach dodatkowych czy na korepetycjach, a szkoła nie powinna w tym przeszkadzać – powiedział Andrzej Wegner.

Jego zdaniem w szkolnej edukacji niezwykle ważna jest współpraca pedagogów z rodzicami. - Żeby osiągnąć odpowiedni efekt, nie może być żadnego rozdźwięku. Rodzina, rodzice, jak i wszyscy nauczyciele w szkole powinni mówić jednym głosem, żeby w ogóle do czegokolwiek razem dojść. Jeżeli rodzice będą mieli zupełnie inną wizję wychowania, a nauczyciele zupełnie inną - nic dobrego z tego nie wyjdzie – dodał gość Polskiego Radia 24.

Więcej w całej audycji.

Rozmawiał Marcin Bąk.

Polskie Radio 24/bartos

------------------------

Data emisji: 01.12.2018

Godzina emisji: 8.12

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Porozbijane naczynia, czyli kryzys w małżeństwie

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 13:12
Jakie są symptomy nadchodzącego kryzysu małżeństwa? Jakie są główne jego przyczyny? Gdzie szukać pomocy, gdy sytuacja w rodzinie jest już naprawdę bardzo zła? Gościem Polskiego Radia 24 był o. Piotr Zajączkowski, psycholog i terapeuta pomagający małżeństwom w kryzysie, organizator Weekendów Małżeńskich.
rozwiń zwiń