more_horiz

Fotograf: bardzo trudno przestać robić zdjęcia z lotu ptaka, to rodzaj nałogu

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 22:35
 - Trudno jest przestać fotografować z lotu ptaka. Jeżeli nie polecę i nie sfotografuję ziemi w miejscu, w którym jeszcze nie byłem to coś stracę - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Młodkowski, fotograf.
Audio
  • 11.12.18 Paweł Młodkowski: trudno przestać fotografować z lotu ptaka
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: pawelmlodkowski.pl

Gość Polskiego Radia 24 mówił o początkach swojej przygody z fotografią. - Moja ciekawość była skierowana na technologię. Pamiętam, że jako kilkuletni chłopiec otwierałem aparat mojego wujka i sprawdzałem, co jest w środku. Sam zająłem się fotografią w wieku 12 lat, kiedy musiałem zrezygnować z kariery sportowej - wyjaśnił fotograf.

Paweł Młodkowski zauważył, że wciąż czeka na swoje najlepsze zdjęcie. - Bardzo lubię być zaskakiwany przez miejsca, które chociaż czasami są bardzo niepozorne zachwycają. To chyba najpiękniejsze w tej pasji. Zdarza się, że wracam do starych miejsc. Lubię też latać na nowe obszary – powiedział gość PR24.

Więcej w całej audycji.

Audycję "Głębia ostrości" prowadziła Iga Niewiadomska.

Polskie Radio 24/ras

------------------------

Data emisji: 11.12.2018

Godzina emisji: 22.06

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Głębia Ostrości. Fotografowanie cierpienia

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2018 22:34
- Mam niepisaną umowę z bohaterami moich zdjęć, która zobowiązuje mnie do tego, by o nich opowiadać - powiedział w audycji Głębia Ostrości Marcin Zaborowski, fotograf. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy przez fotografię można poznać drugiego człowieka?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 09:46
W audycji "Głębia Ostrości" fotograf Rafał Milach i kurator Monika Szewczyk-Wittek opowiedzieli o projekcie i wystawie "Portret osobisty vol. 2". To właśnie w trakcie tego przedsięwzięcia znakomici polscy fotografowie: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel, Mikołaj Grynberg, Rafał Milach oraz Maciej Nabrdalik portretowali wybranych mieszkańców Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fotoreporter: zdjęcia są ważnym nośnikiem informacji o tym, co się dzieje

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 13:15
- Aparat dał mi przepustkę do widzenia świata z innych miejsc i perspektyw. Potem pojawiły się tematy, które są ważne - mówił w Polskim Radiu 24 Wojciech Grzędziński, fotoreporter.
rozwiń zwiń