X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Orzeł czy Reszka. Czym jest gender?

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 21:20
Zagadnienie gender, czyli płci kulturowej, polaryzuje konserwatystów i liberałów światopoglądowych. W audycji Orzeł czy Reszka Grzegorz Strzemecki, publicysta, mówił o tym czym jest gender i jakie, jego zdaniem, niesie za sobą zagrożenia. 
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Zdaniem Grzegorza Strzemeckiego, jednym z podstawowych niebezpieczeństw związanych z popularnością ideologii gender, jest jej destrukcyjny wpływ na konserwatywne wartości. W tym kontekście gość Polskiego Radia 24 wskazywał między innymi na seksualność. W jego ocenie, wolność dotycząca tej sfery uderza w rodzinę. - Każdą rzecz można doprowadzić do zwyrodnienia, do absurdu. Ta przyjemność jest skierowana w nienaturalną stronę - przekonywał publicysta. 

- Gender zakłada odejście od wszystkiego co naturalne. To skierowanie ludzkich popędów w stronę najbardziej nienaturalnych, dziwacznych zachowań. To sprzeczność. Nurty marksistowskie wysoko stawiają ekologię, naturalność. W kontekście gender jest natomiast odwrotnie - powiedział Grzegorz Strzemecki. 

Więcej w całej audycji. 

Gospodarzem programu był Józef Orzeł.

Polskie Radio 24/zz

-------------------------

Data emisji: 13.11.18 

Godzina emisji: 20.06


Zobacz więcej na temat: Polskie Radio 24 społeczeństwo
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Orzeł czy reszka" o kłopotach z przebiegiem wyborów samorządowych

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 21:03
 - Państwo polskie nie zdało egzaminu – mówił w audycji "Orzeł czy reszka” w Polskim Radiu 24 Paweł Zdun z Ruchu Kontroli Wyborów. Skomentował w ten sposób przebieg pierwszej tury wyborów samorządowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opieka nad dziećmi z rozszczepami podniebienia

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 21:48
- Rozszczep wargi i/lub podniebienia jest drugą po wadach serca najczęściej występującą wadą rozwojową. Leczenie tej wady jest bardzo wymagające i włącza specjalistów z bardzo wielu dziedzin.  - mówiła w Polskim Radiu 24 prof. Maria Hortis, laryngolog dziecięcy i foniatra. 
rozwiń zwiń