X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Spotkania wzmacniają wiarygodność programu". Paweł Badzio o wystąpieniach Jarosława Kaczyńskiego

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2021 22:15
- Takie bezpośrednie spotkania mogą uruchomić nowe rzesze osób, które Polskim Ładem się zainteresują. Kolejną rzeczą jest wyróżnienie Polskiego Ładu spośród innych elementów, które zapełniają polską rzeczywistość - mówił w Polskim Radiu 24 Paweł Badzio ("Gazeta Obywatelska").
Paweł Badzio
Paweł BadzioFoto: Polskie Radio 24

Wicepremier Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, powiedział, że Polski Ład, choć to program wyrównywania szans, jest fałszywie przedstawiany jako rzekome narzędzie zwiększenia obciążenia podatkowego Polaków. 

Jarosław Kaczyński tt free 1200.jpg
"To wielki program zmiany cywilizacyjnej". Jarosław Kaczyński promuje Polski Ład

Na spotkaniu z mieszkańcami Rypina w województwie kujawsko-pomorskim zapowiedział też nowe propozycje dla rolnictwa i przedsiębiorców.

Paweł Badzio, komentując rozpoczęty przez Jarosława Kaczyńskiego cykl spotkań pokazujących główne założenia Polskiego Ładu, zwracał uwagę, że te spotkania są istotne dla społecznego odbioru propozycji. - Przy bezpośrednich spotkaniach, kiedy przedstawia się coś ważnego, ale też skomplikowanego, wzrasta wiarygodność prezentowanego programu - zaznaczył.

- W Polskim Ładzie są zakodowane propozycje na redukcję dystansu między Polską a Europą, co podkreślał już wielokrotnie Jarosław Kaczyński. Gdyby doszło do sporu wewnątrz Zjednoczonej Prawicy, pomiędzy środowiskiem Zbigniewa Ziobry i Matusza Morawieckiego, czy Polska nie poszła za daleko, jeśli chodzi o pewną ugodę z Unią Europejską, to Jarosław Kaczyński zaznacza, jak istotne jest korzystanie z tych zasobów, które mogą przenieść Polskę na zupełnie nowy poziom - podkreślił publicysta.

Posłuchaj
22:27 PR24_mp3 2021_07_11-21-36-15.mp3 Paweł Badzio o założeniach Polskiego Ładu (Polskie Radio 24 / Północ - Południe)

Czytaj także: 

Fundamenty Polskiego Ładu to: 7 proc. PKB na zdrowie, obniżka podatków dla 18 mln Polaków (w tym kwota wolna od podatku do 30 tys. zł i podniesienie progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł), inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy, mieszkania bez wkładu własnego, dom do 70 mkw. bez formalności, a także emerytura bez podatku do 2500 zł.

* * *

Audycja: Północ - Południe 

Prowadzący: Łukasz Sobolewski

Gość: Paweł Badzio 

Data emisji: 11.07.2021

Godzina emisji: 21.35

PR24/ka

Czytaj także

Zmiany podatkowe w Polskim Ładzie. Milczanowska: nie występujemy przeciwko bogatym

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2021 16:35
- Jest to, nie ukrywam, irytujące, że co jakiś czas nasz jeden albo drugi koalicjant nagle mówi "nie" pewnym propozycjom, które zostały zapisane, konsultowane i omawiane - powiedziała w Polskim Radiu 24 poseł PiS Anna Milczanowska o wewnątrzkoalicyjnych rozmowach w sprawie Polskiego Ładu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wchodzimy w fazę prekampanii wyborczej". Marek Król o promowaniu Polskiego Ładu

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2021 13:39
- Mamy tutaj kampanię, która wymaga ogromnych nakładów pracy skoro do tych bardzo aktywnych spotkań premiera Morawieckiego dołącza Jarosław Kaczyński i inni politycy, to oznacza, że wchodzimy w fazę prekampanii wyborczej - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Król, publicysta. 
rozwiń zwiń