X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Wchodzimy w fazę prekampanii wyborczej". Marek Król o promowaniu Polskiego Ładu

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2021 13:39
- Mamy tutaj kampanię, która wymaga ogromnych nakładów pracy skoro do tych bardzo aktywnych spotkań premiera Morawieckiego dołącza Jarosław Kaczyński i inni politycy, to oznacza, że wchodzimy w fazę prekampanii wyborczej - mówił w Polskim Radiu 24 Marek Król, publicysta. 
Marek Król
Marek KrólFoto: PR24/MR

Premier Mateusz Morawiecki wyruszył w Polskę promować Polski Ład. Plan Prawa i Sprawiedliwości składa się z 10 obszarów, które jak wskazuje partia "dotyczą najważniejszych aspektów życia Polaków".

Czytaj także:
premier 1200 pap (3).jpg
Premier w Zgierzu: Polski Ład ma wytyczyć nowy szlak nowoczesności

- Mamy tutaj kampanię, która wymaga ogromnych nakładów pracy - mówił Marek Król. - Stare amerykańskie powiedzenie mówi: masz tyle głosów, ile dłoni uścisnąłeś. Skoro do tych bardzo aktywnych spotkań premiera Morawieckiego dołącza Jarosław Kaczyński i inni politycy, to oznacza, że wchodzimy w fazę prekampanii wyborczej - ocenił publicysta. 

Zdaniem gościa PR24 "kampania wyborcza zaczyna się w pierwszy dzień zarówno po wygranych, jak i przegranych wyborach".  - Odnoszę teraz wrażenie, że jesteśmy w takiej sytuacji, że gdyby coś się stało ze Zjednoczoną Prawicą, to w każdej chwili można by było przystąpić do wyborów - podkreślił i dodał, że "gotowość i aktywność, którą prezentuje premier, a także prezes PiS-u, jest w tej chwili na pewno znaczącym kapitałem".

Czytaj także:

Według dziennikarza "błędem, który może rządzących wiele kosztować" jest futuryzm polityczny. Za jego przykład, rozmówca podał mówienie, "że 30 tys. wolne od podatku będzie już od tego roku". - Otóż, nie od tego roku, tylko przyszłego - zauważył. Marek Król podkreślił przy tym, że nie widzi alternatywy dla Polskiego Ładu po stronie opozycji.

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

* * *

Audycja: Północ - Południe 

Prowadzący:  Antoni Opaliński

Gość: Marek Król, publicysta

Data emisji: 11.07.2021

Godzina emisji: 12:35

PR24/jbt

Czytaj także

"Proste rozwiązania, na które ekonomiści wskazywali od lat". Dr Bartoszewicz o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2021 20:00
- Widać wyraźnie rozwiązania makro, duże przedsięwzięcia, ale również takie rozwiązania dla każdego z nas. To chyba największa wartość tego dokumentu - mówił w Polskim Radiu 24 dr Artur Bartoszewicz, SGH. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"To ważny dokument". Jarosław Kaczyński o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2021 07:20
- Przedtem były rozmowy, spotkania także poza Warszawą, narady. To jest dokument podpisany po długim namyśle i długim dialogu. Stąd jego waga - tak o nowym programie społeczno-gospodarczym Polski Ład powiedział na antenie Polskiego Radia 24 wicepremier Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń