X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Koncertowy Sylwester Polskiego Radia. Krzysztof Kossowski: przygotowaliśmy wyjątkową ofertę

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 13:09
- Nowoczesne medium, którym Polskie Radio jest z pewnością, sięga po technologie multimedialne, bo wiemy dobrze, że zachęcenie odbiorców to nie tylko dźwięk, ale i obraz - powiedział na antenie PR24 wiceszef portalu polskieradio.pl, zapowiadając sylwestrowy koncert, który będzie można obejrzeć na stronie polskieradio.pl, polskieradio.24.pl i na kanałach Polskiego Radia w serwisach YouTube i Facebook.
Audio
  • Krzysztof Kossowski: tegoroczny sylwester w Polskim Radiu będzie wyjątkowy (Polskie Radio 24/Północ-Południe)
mat. promocyjne
mat. promocyjneFoto: Polskie Radio

Polskie Radio zaprasza na koncertowy sylwester online. W ramach tego niezwykłego wydarzenia zaprezentowane zostaną występy niezawodnych polskich gwiazd. Krzysztof Kossowski podkreślił, że "w tym roku zdecydowanie sylwester będzie dla wszystkich w Polskim Radiu podwójnie wyjątkowy". - Nie ma żadnych imprez plenerowych, dużych koncertów z udziałem publiczności, wszyscy będą go spędzali w domach - mówił.

konc.jpg
Koncertowy sylwester Polskiego Radia

Koncert do słuchania i oglądania

Z drugiej strony, jak mówił w PR24 wiceszef portalu polskieradio.pl, "Polskie Radio przygotowało wyjątkową ofertę, w poprzednich latach czegoś takiego nie było, czyli multimedialny koncert, który zacznie się już o godzinie 19 i potrwa aż do 1 w nocy". - W czasie tego multimedialnego show zaprezentuje się siedmiu artystów z bardzo szerokiego spektrum wiekowego - dodał.

Posłuchaj
05:30 [PR24]PR24 (mp3) 30 grudzień 2020 12_37_55.mp3 Krzysztof Kossowski: tegoroczny sylwester w Polskim Radiu będzie wyjątkowy (Polskie Radio 24/Północ-Południe)

- Koncertów będzie można zarówno słuchać, jak i je oglądać. Całość została zrealizowana w nowoczesnej, wielokamerowej technologii obrazu i dźwięku - zaznaczył gość PR24. Jak mówił, "nowoczesne radio, którym Polskie Radio jest z pewnością, sięga po technologie multimedialne". - Wiemy dobrze, że zachęcenie odbiorców to nie tylko dźwięk, ale i obraz - powiedział.

Czytaj także:

Polskie Radio chce "dostarczyć trochę radości w tego niezwykłego sylwestra

- Jednego wieczoru chcemy Państwu pokazać wiele różnych gatunków muzycznych, wielu artystów, więc ze względu na różnego rodzaju obostrzenia covidowe te koncerty były przygotowywane przez kilka ostatnich tygodni. W tym momencie trwają ostatnie szlify, tak żeby jutro o godzinie 19 wszystko mogło się zacząć i żebyśmy przez te parę godzin mogli dostarczyć naszym odbiorcom trochę radości w tego niezwykłego sylwestra - mówił Krzysztof Kossowski.

Przedsięwzięcie jest inauguracją Sceny Muzycznej Polskiego Radia - nowego cyklu multimedialnych koncertów z internetowym udziałem widzów. - Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, którzy jeszcze niestety przez jakiś czas będą pozbawieni możliwości uczestnictwa w koncertach z publicznością. Z drugiej strony mamy artystów, muzyków, którzy bez grania, bez występów na żywo nie istnieją. Łączymy te dwie potrzeby - powiedział wicedyrektor portalu polskieradio.pl na antenie Polskiego Radia 24.

Więcej w nagraniu.

***

Audycja: Północ - Południe 

Prowadząca: Magdalena Złotnicka

GośćKrzysztof Kossowski, wicedyrektor portalu polskieradio.pl

Data emisji: 30.12.2020

Godzina emisji: 12.37

ms, IAR

Czytaj także

Sylwestrowa domówka pełna hitów dla dzieci i rodziców

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 00:01
W sylwestrową noc zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy przy dźwiękach, które rozkręca każdą domową zabawę! Startujemy o 20.00. w towarzystwie Adama Dobrzyńskiego, który na tę noc przygotował prawdziwe muzyczne perełki!
rozwiń zwiń