X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Zdanie PO jest zdaniem reprezentantów kasty". Publicysta o ważności wyboru prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 22:03
- Wybory prezydenckie zdaniem Sądu Najwyższego były ważne. Zdanie PO w tej sprawie to zdanie reprezentantów kasty i trudno tutaj o jakikolwiek obiektywizm i realne spojrzenie na rzeczywistość - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Rafał Potocki, publicysta "Sieci".
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: Twitter/Andrzej Duda

Gość Polskiego Radia 24 mówił o bieżących wydarzeniach politycznych. - Wybory prezydenckie zdaniem Sądu Najwyższego były ważne. Zdanie PO w tej sprawie to zdanie reprezentantów kasty i trudno tutaj o jakikolwiek obiektywizm i realne spojrzenie na rzeczywistość. Protesty rozpatrzono zbiorowo, jednak biorąc pod uwagę ich ilość, nie miało to wpływ na wynik wyborów. Nie trzeba tutaj SN, by stwierdzić, że wybory odbyły się zgodnie z ordynacją wyborczą, a prezydent Andrzej Duda jest zaprzysiężony na kolejną kadencję - ocenił Andrzej Rafał Potocki.

sejm free 1200.jpg
"Chodzi o szacunek do instytucji państwa". Prof. Mieczysław Ryba o uroczystości zaprzysiężenia prezydenta RP

- Stowarzyszenie Sędziów Polskich "Iustitia", które nie uznaje władz SN to organizacja, z którą jest poważny problem, bo działa wbrew konstytucji. Istnieje nawet możliwość, by wojewoda złożył wniosek o delegalizację tego typu organizacji. Sędziowie muszą być apolityczni, a tym bardziej stowarzyszenia, które tworzą sędziowie. To kolejny etap protestu sędziów przeciwko reformie sądownictwa. Niektórzy sędziowie nadal nie chcą się z tym pogodzić i będą protestować - zaznaczył. 

Posłuchaj
21:45 PR24_MPLS 2020_08_04-21-36-06.mp3 Andrzej Rafał Potocki o kwestionowaniu ważności wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta RP (Północ – Południe/PR24)

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

* * *

Audycja: Północ - Południe 

Prowadzący: Piotr Wąż

Gość: Andrzej Rafał Potocki ("Sieci")

Data emisji: 04.08.2020

Godzina emisji: 21.36

pkr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Rości sobie prawo do bycia elitą". Publicysta o nieuznawaniu wyniku wyborów prezydenckich przez PO

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 19:12
- PO doprowadziła swoich wyborców do takiego stanu, że stała się ich zakładnikiem. Wyborcy tej partii oczekują od niej całkowitej negacji systemu - powiedział w Polskim Radiu 24 Miłosz Lodowski, publicysta. Gościem audycji był również Patryk Słowik z "Dziennika Gazety Prawnej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Szczerski: w prezydenckim orędziu należy spodziewać się długofalowej wizji ładu w państwie

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 20:01
Prezydenckie orędzie nie będzie skupione wyłącznie na walce ze skutkami pandemii koronawirusa. Jak zapowiada szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski, czwartkowe wystąpienia Andrzeja Dudy związane z zaprzysiężeniem na drugą kadencję, będą długofalową wizją tworzenia ładu w państwie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Obiecałem dzieciom, że się nimi wtedy zajmę". Trzaskowski o swojej nieobecności na Zgromadzeniu Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2020 21:16
- Nie jestem członkiem Zgromadzenia Narodowego, nie ma mnie wtedy w Warszawie, bo obiecałem dzieciom, że się nimi zajmę, po wielu weekendach pracy bez przerwy - tak prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski uzasadnił to, że nie będzie uczestniczył w uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy.
rozwiń zwiń