X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Ryszard Czarnecki: Brytyjczycy prawdopodobnie wezmą udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 13:12
- Jest bardzo prawdopodobne, że Brytyjczycy wezmą udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego w wymiarze biernym i czynnym. Partie brytyjskie prowadzą już de facto kampanię wyborczą - mówił w Polskim Radiu 24 europoseł PiS Ryszard Czarnecki. 
Audio
  • 04.04.19 Ryszard Czarnecki: Brytyjczycy wezmą udział w wyborach do PE
Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości
Ryszard Czarnecki, europoseł Prawa i Sprawiedliwości Foto: PR24 / Adam Koniecki

- Im dłużej Wielka Brytania jest w UE, tym lepiej także dla Polski oraz dla frakcji "Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy". Jest bardzo prawdopodobne, że Brytyjczycy wezmą udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego w wymiarze biernym i czynnym. Partie brytyjskie prowadzą de facto kampanię wyborczą. Londyńskie City i elity gospodarcze UE chcą pozostania Wielkiej Brytanii w UE. Nie wykluczam tego scenariusza, określam to jako brexit bez brexitu, jednak to optymistyczny scenariusz, ale na stole wciąż znajduje się opcja tzw. twardego brexitu - powiedział europoseł PiS Ryszard Czarnecki.

Gość audycji dodał, że "niektórym dużym państwom w UE może zależeć na osłabieniu Wielkiej Brytanii, a nawet na jej podziale". - Upokarzanie Londynu miało na celu odstraszenie innych państw przed drogą Wielkiej Brytanii. UE bez Wielkiej Brytanii to zwiększenie roli kierowniczej siły tandemu Berlin-Paryż, na domiar Polska ma podobny osąd co do agresywnej Rosji, a także jesteśmy za wolnym rynkiem usług i towarów, Niemcy i Francja są bardziej etatystyczne - stwierdził europoseł PiS. 

Więcej w zapisie audycji.

Rozmawiała Małgorzata Raczyńska-Weinsberg.

PR24/dn

____________________ 

Data emisji: 04.04.2019

Godzina emisji: 12.40

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak