X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Mamy fantastyczne nagrody dla dzieci". Szefowa "Czterech Pór Roku" o feriach z Polskim Radiem

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2021 12:16
- Mamy moc atrakcji i to codziennie - mówiła Magdalena Szturemska, szefowa "Czterech Pór Roku" w Programie 1 Polskiego Radia i pomysłodawczyni "Zimy z Radiem". Gośćmi audycji byli też: red. naczelna radiowej "Czwórki", Hanna Dołęgowska, Piotr Majewski, szef publicystyki kulturalnej w "Trójce" oraz Klaudia Borowa z Polskiego Radia Dzieciom.  
Audio
  • M. Szturemska, H. Dołęgowska, P. Majewski i K. Borowa o feriach z radiem ("Weekend kulturalny")
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/OlhaTsiplyar

Polskie Radio zmieniło swoją ramówkę na czas ferii zimowych. W ofercie znajdują się specjalne audycje oraz słuchowiska dla dzieci i młodzieży. Są emitowane m.in. w ramach pasma "Zima z Radiem" i "Ferie z Trójką", a także na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz radiowej "Czwórki".

W ramach pasma "Zima z Radiem" emitowanego na antenie PR 1 w godz. 9:00-12:00, na słuchaczy czekają konkursy, eksperymenty kulinarne, wędrówki po świecie oraz rozmowy z pracownikami ogrodów zoologicznych i parków narodowych. Opowiadają oni o sekretach zwierząt domowych.

świnka morska free 1200.jpg
Świnka morska, czyli zwierzątko stadne

"Bawimy się chemią i biologią"

Każdego dnia są spotkania z naukowcami, którzy podpowiadają, jak w warunkach domowych wykonać proste eksperymenty i doświadczenia. - Bawimy się chemią, biologią i poznajemy zwierzęta domowe. Mamy fantastyczne nagrody, dzieci będą zachwycone - powiedziała Magdalena Szturemska.

Przez całe ferie o godz. o godz. 10:35 i 11:35 Polskie Radia zaprasza także do wysłuchania fragmentów słuchowiska "Tajemniczy ogród" z udziałem m.in. Danuty Stenki, Stanisławy Celińskiej, Bogusza Bilewskiego i Katarzyny Łaniewskiej.

W audycji także o atrakcjach w czasie ferii dla dzieci na antenach: Trójki. Czwórki oraz Radia Dzieciom. 

Posłuchaj
22:46 _PR24_AAC 2021_01_08-23-36-14.mp3 M. Szturemska, H. Dołęgowska, P. Majewski i K. Borowa o feriach z radiem ("Weekend kulturalny")

Audycja: "Weekend kulturalny"

Prowadzący: Maja Kluczyńska

Gość: Magdalena Szturemska, szefowa "Czterech Pór Roku" w 1 Programie Polskiego Radia i pomysłodawczyni "Zimy z Radiem", red. naczelna radiowej "Czwórki", Hanna Dołęgowska, Piotr Majewski, szef publicystyki kulturalnej w "Trójce", Klaudia Borowa z Polskiego Radia Dzieciom

Data emisji: 08.01.2020

Godzina: 23.36

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Akcja "Bezpieczny Autokar 2020". Wzmożone kontrole drogowe przez całe ferie

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2020 16:38
- Kontrole, które są prowadzone na terenie całego kraju sprawdzają czy autokary są sprawne oraz czy są prowadzone przez trzeźwych i wypoczętych kierowców - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego, odnosząc się do akcji "Bezpieczny Autokar - Ferie 2020".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poseł PiS: Karta Rodziny to gwarancja harmonii i stabilności społecznej

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2020 13:33
- Podpisana przez prezydenta "Karta rodziny" gwarantuje, że nasze społeczeństwo i państwo będą opierać się nadal o tradycyjną rodzinę rozumianą jako związek kobiety i mężczyzny. To gwarancja cywilizacyjna - powiedział Zbigniew Rau z Prawa i Sprawiedliwości. Jak do tego dokumentu odnoszą się politycy innych partii?
rozwiń zwiń