X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Stacjonarnie i on-line". Kornowicz o festiwalu "Warszawska Jesień"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 08:00
- Od muzyki możemy oczekiwać, że może być jak poezja, książka czy reklama - mówił w Polskim Radiu 24 Jerzy Kornowicz, dyrektor festiwalu "Warszawska Jesień".
Plakat promujący festiwal
Plakat promujący festiwalFoto: Mat. prasowe

"Warszawska Jesień" jest festiwalem z tradycją. To jedyny w Polsce festiwal o randze i skali międzynarodowej poświęcony muzyce współczesnej, przez wiele lat jedyna tego rodzaju impreza w środkowej i wschodniej części Europy.

Festiwal organizowany jest przez Związek Kompozytorów Polskich, a nad programem kolejnych edycji pracuje Komisja Repertuarowa powoływana przez Zarząd Związku, w swej pracy od niego niezależna.

Warszwska Jesień pap 1200.jpg
Koncert finałowy Warszawskiej Jesieni. Transmisja na antenie Dwójki

"Także w Internecie"

- Nowym aspektem produkcji festiwalu jest to, że organizujemy go także w internecie. To wyzwanie, wszystkie koncerty będą w sieci w jakości telewizyjnej, z wyjątkiem transmisji z jednej sali - powiedział gość PR24. Jak dodał Jerzy Kornowicz, "muzyka jest językiem, ale i język niesie własną muzykę".

- W festiwalowych koncertach przeplatają się oba wątki na różne sposoby, dotykając kwestii takich jak: rola słowa w muzyce - słowo wtopione w muzykę i muzyka wtopiona w słowo - język muzyki, muzyka języka - muzyki i języka elementy wspólne - specyfika struktur - gramatyka muzyki czy architektura tekstu - powiedział gość PR24.


Posłuchaj
21:55 PR24_MPLS 2020_09_25-23-37-14.mp3 J. Kornowicz o Festiwalu "Warszawska Jesień" ("Weekend kulturalny")

Audycja: "Weekend kulturalny"

Prowadząca: red. Maja Kluczyńska

Gość: Jerzy Kornowicz (dyrektor festiwalu "Warszawska Jesień")

Data emisji: 26.09.2020

Godzina: 23.37

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kustosz Zamku Królewskiego: przez wiele lat po wojnie praktycznie nie istniał

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2020 10:00
- Dopiero w 1974 roku zakończono pierwszy etap prac jego odbudowy po zniszczeniach wojennych - mówiła w Polskim Radiu 24 Bożena Radzio, kustosz Zamku i autorka książki "Zniszczenia i odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie".
rozwiń zwiń