X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Budujemy relacje i dbamy o emocje". Agnieszka Wąsik o fundacji "Zaczytani.org"

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2020 10:00
- Naszym flagowym działaniem jest prowadzenie procesu bajkoterapeutycznego w placówkach pomocowych - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Wąsik z fundacji "Zaczytani.org.".
Grafika ilustracyjna
Grafika ilustracyjnaFoto: shutterstock.com/Ming-Ming

Gość PR24 powiedziała, że celem bajkoterapii, jaką prowadzi Fundacja, jest budowanie relacji i dbanie o emocje, oprócz jak zaznaczyła, celu edukacyjnego. - Pomagają nam nowe technologie, powstają bajki, w których pokazujemy iż świat technologii nie musi wykluczać się z życiem realnym - powiedziała Agnieszka Wąsik.

"Każda ławka to inny projekt"

IMG_3537.JPG
Trwa szósta edycja Wielkiej Zbiórki Książek

Przypomniała, że tradycyjnie podczas Wielkiej Zbiórki Książek, odbywają się trzy wystawy Zaczytanych Ławek, czyli mebli miejskich w kształcie otwartych książek. Te eksponaty łączą czytelnictwo ze sztuką.

- Każda ławka to inny projekt będący artystycznym wyrazem danego twórcy. Jedne posługują się żartem, inne mają na sobie mnogość metafor i dostarczają głębokiego przeżycia estetycznego. Przy każdej ławce jest umieszczony kod QR, który pozwala na pobranie bezpłatnego audiobooka - powiedziała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.


Posłuchaj
22:44 PR24_MPLS 2020_09_18-23-35-33.mp3 A. Wąsik o bajkoterapii ("Weekend kulturalny")

Audycja: "Weekend kulturalny"

Prowadząca: red. Maja Kulczyńska 

Gość: Agnieszka Wąsik (Fundacja "Zaczytani.org")

Data emisji: 18.09.2020

Godzina: 23.37

Czytaj także

Dr Maciej Kawecki: tezy Stanisława Lema są aktualne do dziś

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2020 09:41
- Znajduję aktualność jego tez i to nawet nie tych najbardziej znanych, tych najbardziej rozpowszechnionych, ale znajduję aktualność takich tez bardziej filozoficznych, pogłębionych w tej literaturze. Tego, do czego doprowadza nas życie w bańkach informacyjnych, w których wszyscy funkcjonujemy dzisiaj - mówił w Polskim Radiu 24 dr Maciej Kawecki z Instytutu Lema.
rozwiń zwiń