X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Koncert "Przyjaźń zwycięża". Solidarni z ofiarami koronawirusa w Chinach

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2020 08:51
W studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego 9 stycznia o godz. 19 odbędzie się koncert "Przyjaźń zwycięża". – Wypływa on z potrzeby serca i z tego, co dzieje się na świecie – powiedział Wojciech Majewski, dyrektor artystyczny koncertu.
Audio
  • Wojciech Majewski o koncercie "Przyjaźń zwycięża" ("Weekend kulturalny")
Plakat koncertu Przyjaźń zwycięża
Plakat koncertu "Przyjaźń zwycięża"Foto: facebook.com/kregisztuki

W koncercie charytatywnym wystąpią artyści, którzy przyjęli zaproszenie Fundacji Kręgi Sztuki. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup dla chińskiego Wuhanu, gdzie rozpoczęła się epidemia koronawirusa, pilnie potrzebnych maseczek chroniących przed rozprzestrzenianiem się śmiertelnie groźnego wirusa.

Mozil PR24 1200.jpg
Weekend kulturalny. Czesław Mozil o "Spowiedzi emigranta"

Dzięki tej inicjatywie mieszkańcom miasta zostanie przekazana konkretna pomoc. Będzie to również ważny, symboliczny gest Polaków solidaryzujących się z Chińczykami w walce z epidemią i jej skutkami.

W koncercie udział wezmą pianista Grzegorz Niemczuk, Rodzina Majerczyków z Podhala, duet fortepianowo – skrzypcowy Wojciech Konikiewicz i Henryk Gembalski, a także artyści skupieni wokół projektu Circles of Art Orchestra.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Wojciechem Majewskim.

---------------------------------------------

Ponadto gościem audycji była również Maria Dzieduszycka, prezes Fundacji im. Zbigniewa Herberta, która mówiła o ogłoszeniu laureata Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta, a także o idei tego wyróżnienia.

Natomiast Edyta Markiewicz-Brzozowska, dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury "Hugonówka" przedstawiła program wydarzeń zaplanowany w związku z Dniem Kobiet.

***

Audycja: "Weekend kulturalny"
Prowadząca: Maja Kluczyńska
Goście: Wojciech Majewski, Maria Dzieduszycka, Edyta Markiewicz-Brzozowska 
Data emisji: 06.03.2020
Godzina emisji: 23.35

Polskie Radio 24/db

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Działalność Polskiego Baletu Narodowego

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2020 23:59
Światowej sławy choreograf, inscenizator. Krzysztof Pastor współpracował z wieloma zespołami baletowymi, a od 2009 roku jest również dyrektorem Polskiego Baletu Narodowego. - Jestem dumny z tego, że mamy wielonarodowy zespół - powiedział w audycji "Weekend kulturalny".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Startuje projekt "Lekcje Sztuki – Przestrzenie wielu mediów"

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2020 07:01
- Lekcje Sztuki to cykl wykładów i wydarzeń, w ramach którego prezentowane są najbardziej interesujące praktyki w sztuce nowych mediów. Program skierowany jest do pasjonatów kultury, mediów i sztuki, którzy chcą być na bieżąco z istotnymi trendami kultury w Polsce - mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Bielaszka – programer projektu.
rozwiń zwiń